بازگشایی خط قطار حومه استانبول بار دیگر به تعویق افتاد

بازگشایی قطار شهری استانبول بار دیگر به تعویق افتاد
بازگشایی قطار شهری استانبول بار دیگر به تعویق افتاد

📩 07/11/2018 11:37

بازگشایی قطار حومه استانبول بار دیگر به تعویق افتاد. در حالی که افتتاح قطاری که پنج سال است نیامده بود، پایان سال 2018 اعلام شد، آغاز سال 2019 بود. Sozcu.com.tr در 17 اکتبر از وزارتخانه در مورد وضعیت خط سوال کرد و هیچ پاسخی دریافت نکرد.

گفته شد قطار قدیمی حومه استانبول که افتتاح آن 5 سال به تعویق افتاده است در پایان سال 2018 افتتاح می شود.

در بیانیه روز گذشته محمد کشیت تورهان، وزیر حمل و نقل و زیربنا در کمیسیون برنامه و بودجه، مشخص شد که این ردیف مجددا به تعویق افتاده است.

وزیر تورهان گفت: "فاصله بین Pendik-Ayrılıkçeşme 24 کیلومتر است، Kazlıçeşme-Halkalı بین 19 کیلومتر کار ادامه دارد. هدف ما این است که در ابتدای سال 2019 این بخش ها را برای بهره برداری باز کنیم.

تورهان در بیانیه خود در سپتامبر گذشته در مورد کارهای خط حومه استانبول گفت: "ما این پروژه را در پایان سال در خدمت استانبولی ها قرار خواهیم داد."

او وضعیت خط را خواست

Sozcu.com.tr در روز چهارشنبه 17 مهر از وزارت حمل و نقل در مورد وضعیت این خط سوال کرد و نتوانست پاسخی برای سوالات ما دریافت کند.

قطار شهری استانبول (B1) پس از انجام آخرین سفر خود در سال 2013، برای کارهای نوسازی متوقف شد. ساخت و ساز چندین بار به دلیل مشکلات مالی توسط شرکت سازنده آن متوقف شد. Halkalıشهروندان ساکن در خط بین سیرکچی به مدت 5 سال است که با مشکلات جدی حمل و نقل روبرو هستند.

منبع: www.sozcu.com.tr

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*