İDO خطوط داخلی خود را می بندد

ido خطوط داخلی خود را می بندد
ido خطوط داخلی خود را می بندد

📩 14/11/2018 11:07

شرکت اتوبوس های دریایی استانبول (IDO) تصمیم گرفته است که پروازهای داخلی را از اول دسامبر 1 متوقف کند. این شرکت پروازهای داخلی خود را متوقف کرده و تمرکز بیشتری بر پروازهای بین المللی خواهد داشت. گزارش شده است که هزینه های تعمیر و نگهداری کشتی در تصمیم گیری لحظه آخر موثر بوده است.

با مناقصه خصوصی سازی که در سال 2011 برگزار شد، اتوبوس های دریایی استانبول A.Ş توسط گروه سرمایه گذاری مشترک Tepe-Akfen-Souter-Sera به مبلغ 861 میلیون دلار خریداری شد. (İDO) پروازهای داخلی را از 1 دسامبر 2018 به حالت تعلیق درآورده است.

بر اساس اطلاعاتی که هابرتورک از منابع این شرکت دریافت کرده است، İDO's Bostancı-Bakirköy, Bostancı-Kabataşپروازهای داخلی شامل بشیکتاش و آدالار از اول دسامبر دیگر انجام نخواهد شد.

تمام خطوط آسیب دیده به طور موقت بسته شده است

بر اساس اطلاعات دریافتی علیرغم افزایش اخیر نرخ ارز، تقاضا برای افزایش قیمت در خطوط داخلی مناسب تلقی نشد و کاهش قیمت تقاطع پل عثمانگزی نیز از سوی سازمان IDO پیش بینی نشده بود، بنابراین از سوی شرکت تصمیم گرفته شد تا به طور موقت تمام خطوطی را که در محدوده اقدامات پس انداز ضرر کرده اند، ببندید. همچنین گزارش شد که هزینه های نگهداری کشتی در تصمیم گیری موثر بوده است.

با تصمیمی که در راستای درخواست شریک خارجی مستقر در اسکاتلند، سوتر در جلسه هیئت مدیره İDO در هفته گذشته اتخاذ شد، این شرکت پروازهای داخلی را متوقف کرده و بیشتر بر خطوط بین المللی تمرکز خواهد کرد.

منبع: www.haberturk.com

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*