خط مترو Gebze Darıca از 3 نقطه به زیرزمین رفت

ایلهان بایرام کارهای مترو را در محل بررسی کرد
ایلهان بایرام کارهای مترو را در محل بررسی کرد

📩 13/11/2018 16:46

ایلهان بایرام، دبیر کل شهرداری کوجائی، آثار خط مترو Gebze Darıca را در محل مورد بررسی قرار داد. دبیرکل بایرام با اشاره به اینکه کارها در زمان برنامه ریزی شده انجام شد، گفت: با حفاری در ایستگاه های موتلوکنت و میدان شهر گبزه و منطقه ذخیره سازی در منطقه OSB، پروژه متروی ما شروع به زیرزمینی کرد.

کار حفاری ادامه دارد
دبیر کل بایرام که در محل کار پروژه های مترو گبزه-داریکا را که یکی از مهمترین خدمات شهرداری کلانشهر است، مورد بررسی قرار داد، یادآور شد که کار از 4 نقطه ادامه دارد، "میدان شهر گبزه در مجموع 283 شمع بندکشی انجام شد. تولید، 148 از آنها. مقدمات تولید انکر در حال انجام است. متعاقبا عملیات حفاری ایستگاه آغاز خواهد شد. در ایستگاه Mutlu Kent، تولید شاتکریت برای اولین لنگر اریب‌دار سیستم محافظ پرده انجام شد. عملیات حفاری ایستگاه ادامه دارد. علاوه بر این، تخریب ساختمان ایستگاه دادگاه تکمیل شده است. روند تصویب پروژه های ژئوتکنیکی و معماری ایستگاه ها ادامه دارد. ما همچنین حفاری منطقه ذخیره‌سازی را آغاز کردیم.» گفت.

خط مترو با سرمایه گذاری های جدید رشد خواهد کرد
منطقه صنعتی سازمان یافته گبزه - خط ساحلی داریکا که به صورت پیشرفته، بدون راننده، اقتصادی، ایمن، انعطاف پذیر و قابل گسترش طراحی شده است، از دو تونل به طول 15.6 کیلومتر و قطر 6,5 متر تشکیل شده است. کل خط شامل 12 ایستگاه از زیر زمین می گذرد. فاصله بین Gebze OSB و ساحل Darica به 19 دقیقه کاهش می یابد. خط مترو شهرداری کلان شهر کوجایلی؛ حذف تراکم ترافیک در Gebze OIZ، به حداقل رساندن بار ترافیک شهری، دسترسی سریع به مراکز شهر و مناطق صنعتی، تسهیل دسترسی به ساحل Darıca، ادغام Kocaeli در سیستم های زمینی، هوایی و ریلی ملی و بین المللی، 2 کلان شهر زیرزمینی هستند. با هدف متحد شدن خط مترو با سرمایه گذاری های جدید رشد خواهد کرد.

پارکینگ زیرزمینی برای 936 وسیله نقلیه
خط مترو که ظرفیت جابجایی 64 هزار مسافر در ساعت در دو جهت را دارد. در فرودگاه سابیها گوکچن استانبول، مارمارای، ایستگاه قطار سریع السیر TCDD، شبکه های حمل و نقل عمومی ملی و بین المللی و مراکز شهر ادغام خواهد شد. این دو کلان شهر نیز در زیر زمین ادغام خواهند شد. اکسپدیشن هایی در فواصل 90 ثانیه ای برگزار خواهد شد. پارکینگ زیرزمینی برای 936 خودرو، مراکز پارک و برو روی زمین ساخته خواهد شد که شامل سکوهای اتوبوس نیز می شود. در مرکز انبار با ظرفیت 144 وسیله نقلیه مترو از انرژی های محیط زیست استفاده می شود. انبار و مرکز کنترل، که در آن تعمیر و نگهداری سبک و سنگین انجام خواهد شد، همچنین به سایر خطوط برنامه ریزی شده خدمات رسانی خواهد کرد. مرحله اول مترو کوجایلی، بزرگترین سرمایه گذاری در تاریخ کلانشهر کوجایلی، 1 میلیارد لیره هزینه خواهد داشت. این سرمایه گذاری با منابع شخصی متروپولیتن کوجالی تکمیل خواهد شد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*