جاده قوزک-کامیشلی مورد استفاده 30 روستای غازیانتپ بازسازی شد

gaziantep جاده را با نی مچ دست مورد استفاده 30 گوسفند بازسازی کرد
gaziantep جاده را با نی مچ دست مورد استفاده 30 گوسفند بازسازی کرد

📩 06/11/2018 11:03

شهرداری کلان شهر غازیانتپ جاده بیلک-کامیشلی را که محل تقاطع مناطق Şehitkamil و Nizip است، بازسازی کرد. نسخه جدید جاده 30 روستا به طول 55 کیلومتر مورد استقبال شهروندان قرار گرفت.

شهرداری کلانشهر با افزودن جاده‌های جدید به تقاطع‌ها، پل‌ها و آسفالت‌کاری‌هایی که در سراسر استان انجام داده، به بسیاری از پروژه‌ها جان داده است تا مشکلات حمل‌ونقل را به حداقل برساند. در این مسیر، متروپولیتن که جاده باریک Bilek-Kamışlı را در اختیار گرفته بود، نسخه جدید جاده را به روی ترافیک باز کرد.

در محدوده عملیات جاده و آسفالت، متروپولیتن با هدف جلوگیری از حوادث احتمالی رانندگی و تسریع در جریان ترافیک، جاده بیلک - کامیشلی را توسعه داد و روی جاده آسفالت ریخت. تیم های اداره امور علوم شهرداری کلانشهر در نتیجه کار خود جاده بیلک-کامیشلی را فعال کردند. کلانشهر با مشاهده کم عرض و خطرناک بودن جاده از نظر ترافیکی، عرض جاده را به عرض 5 متر به 12 متر رساند.

شهرداری کلانشهر با انجام 50 کیلومتر روکش آسفالت این مسیر، در 5 کیلومتر باقی مانده بدون وقفه به کار خود ادامه می دهد. جاده Bilek-Kamışlı که به ویژه برای کسانی که در Bilek، Arıl، Battal، Altındağ، Turlu، Tokdemir، Korucak، Association، Tosunlu، Adaklı، Kamışlı و Köseler زندگی می کنند و کسانی که به نیزیپ می روند از آن استفاده می کنند، در هر دو منطقه مهم است. از نظر صرفه جویی و زمان از لحاظ ثبت بودن مورد توجه قرار گرفت.

حسن اصلان که از جاده بیلک - کامیشلی استفاده می کرد، با بیان اینکه امکان مقایسه وضعیت قبلی و فعلی جاده وجود ندارد، از همه کسانی که در تعریض و آسفالت جاده توسط شهرداری کلانشهر مشارکت داشتند، تشکر کرد.

مورات اصلان همچنین اظهار داشت: جاده بیلک - کامیشلی که حدود 30 روستا از آن استفاده می کنند، هم باریک است و هم نیاز به آسفالت دارد. جاده ای که خطر تصادف در آن بسیار زیاد بود، به نقطه کور ترافیک تبدیل شده بود، ما دچار مشکل زیادی بودیم. زمانی که شهرداری کلانشهر عملیات راهسازی را آغاز کرد، دعای همه را پذیرفت. الان جاده های ما هم تعریض شده و هم مثل بزرگراه شده است، جاده مدرن شده ما شماره ده است. مایلیم از همه کسانی که در ساخت این جاده مشارکت داشته اند، به ویژه شهردار شهرداری کلان شهر، فاطما شاهین، تشکر کنیم.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*