آموزش آگاهی رانندگان اتوبوس در اسکی شهیر

آموزش آگاهی برای رانندگان اتوبوس در اسکی شهیر
آموزش آگاهی برای رانندگان اتوبوس در اسکی شهیر

📩 22/11/2018 10:25

شهرداری کلانشهر به عنوان نمونه با کار خود در زمینه برابری جنسیتی، به مناسبت 25 نوامبر روز جهانی منع خشونت علیه زنان، آموزش هایی را در مورد برابری جنسیتی و خشونت علیه زنان به رانندگان اتوبوس های عمومی خصوصی ارائه کرد.

در چارچوب برنامه اقدام استانی برای مبارزه با خشونت علیه زنان، پرسنل اداره خدمات اجتماعی شهرداری کلانشهر به رانندگان اتوبوس های عمومی خصوصی که در سراسر شهر خدمت می کنند، آموزش دادند. رانندگان از برابری جنسیتی، جنسیت بیولوژیکی، جنسیت، تقسیم کار بر اساس جنسیت و نابرابری جنسیتی در جهان و کشور ما با حضور حدود 300 راننده در تالار سرخ فرهنگسرای تاشباشی مطلع شدند.

هاله کارگین کایناک، رئیس بخش خدمات اجتماعی با تشکر از رانندگانی که به این آموزش علاقه نشان دادند، گفت: "با این آموزش، هدف ما افزایش آگاهی و حساسیت رانندگان در مورد حقوق و نیازهای مختلف شهروندان زن است. با پروژه ای که با ایجاد زمینه جدیدی در ترکیه در برابر حوادث آزار و اذیت و تجاوز جنسی که در سراسر کشور در سال 2016 اتفاق افتاد، متوجه شدیم، همه زنان ما که از اتوبوس ما استفاده می کنند می توانند بدون انتظار توقف بین ساعت 22.00 از اتوبوس در هر کجا که بخواهند پیاده شوند: 24.00 و XNUMX:XNUMX. در این زمینه واکنش های بسیار مثبتی از سوی زنانمان دریافت می کنیم. همچنین می‌خواهم از شما رانندگان ما برای حساسیتی که نسبت به این تمرین نشان داده‌اید تشکر کنم.»

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*