دسترسی برای افراد معلول در اسکی شهیر

سهولت دسترسی برای معلولان در شهر قدیمی
سهولت دسترسی برای معلولان در شهر قدیمی

📩 06/11/2018 11:04

شهرداری کلان شهر اسکی شهیر که برای دسترسی در هر نقطه از شهر اهمیت زیادی قائل است و در پروژه هایی که اجرا می کند، شهروندان معلول را فراموش نمی کند، با خدمات حمل و نقلی که به صورت رایگان ارائه می دهد، موانع را نیز برطرف می کند.

شهرداری متروپولیتن که با پروژه هایی که برای شهروندان معلول اجرا کرده است به عنوان نمونه در ترکیه نشان داده شده است، در حمل و نقل نیز از شهروندان معلول ساکن در شهر حمایت می کند. شهرداری با خودروهای مجهز خود که در واحد خدمات معلولین کار می کنند، خدمات حمل و نقل رایگان را به شهروندان معلول در همه امور به ویژه بیمارستان ها و موسسات دولتی ارائه می دهد. مسئولان شهرداری کلانشهر با بیان اینکه در سال 2018 نزدیک به هزار شهروند از تاکسی Advantage بهره مند شدند، گفتند: ما برای شهروندان معلول خود حمل و نقل رایگان ارائه می دهیم تا با شغل خود در بیمارستان ها و موسسات دولتی در زندگی اجتماعی و فرهنگی شرکت کنند. ما شهروندان خود را که یک روز قبل از تاکسی Advantage ما قرار ملاقات می گذارند از خانه هایشان به مقصد می بریم و اطمینان حاصل می کنیم که دوباره به خانه های خود می رسند. نزدیک به هزار نفر از همشهریان ما امسال از مزایای تاکسی ما بهره مند شده اند. علاوه بر این، وسایل نقلیه خدماتی معلولان ما به شهروندان ویلچری ما که هر روز به محل کار و مدرسه می روند خدمات می دهند. با پاسخگویی به درخواست‌های سفر از سوی سازمان‌های مردم نهاد فعال در حوزه معلولان، امسال بیش از 300 نفر از همشهریان خود را در سفرهای فرهنگی مشارکت داده‌ایم. نزدیک به 100 نفر از دانش آموزان کم شنوا ما هر روز با وسایل نقلیه ما به مدارس خود می روند.

"این شهر مانند شما هیچ مانعی نمی شناسد!" مسئولین با یادآوری اینکه 6 روز هفته به جز یکشنبه ها از ساعت 07.00 الی 22.00 با این شعار خدمات رسانی می کنند، اعلام کردند برای شهروندان معلولی که مایل به بهره مندی از ایاب و ذهاب رایگان هستند کافی است با شماره تلفن 1 نوبت بگیرند. 0535 106 62 39 روز قبل.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*