خیابان اسکیحیسار به چهره جدید خود می رسد

خیابان اسکیحیسار چهره جدید خود را پیدا کرد
خیابان اسکیحیسار چهره جدید خود را پیدا کرد

📩 17/11/2018 13:06

شهرداری کلان شهر کوجایلی در حال نوسازی خیابان ها و خیابان ها در محدوده تعمیر و نگهداری جاده ها در شهر است. در حالی که برخی از خیابان ها با آسفالت پوشانده شده اند، برخی از خیابان ها نیز در اثر زیرسازی به طور کامل نوسازی شده اند. تیم های اداره ترانسپورت که در منطقه داریکا کار می کنند، کار آسفالت سرک خیابان اسکی هیسار اسکی هیسار را انجام دادند.

7 هزار و 700 تن آسفالت
خیابان اسکی هیسار که بین تقاطع خیابان ایستاسیون و خیابان اسکله فری قرار دارد، مسیر مهمی برای رسیدن به اسکله فری است. تیم‌های شهرداری کلان‌شهر کوجایلی با انجام عملیات تنظیم جاده در خیابان Darıca Eskihisar، خیابان را آسفالت کردند. خیابان برای تردد شهروندان بدون دردسر شده است.

7 هزار و 700 تن
خیابانی که 7 هزار و 700 تن آسفالت روی آن ریخته شد با ساخت 2 هزار متر حاشیه در حاشیه جاده ها چهره جدیدی به خود گرفت. در محدوده کار هزار و 500 متر مربع سنگفرش در خیابان ساخته شد. پس از اتمام آسفالت راه با خطوط ایمنی مفیدتر شد.

با تشکر از شهروندان
باشندگان محل اظهار داشتند که کار نوسازی برای آنها اهمیت زیادی دارد. شهروندان ساکن در اسکیحیسار از شهرداری کلان شهر تشکر کردند که با انجام کارهای جاده ای منطقه را مدرن تر کرد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*