جاده های Erciş نوسازی شد

جاده های ارسیسین نوسازی شده است
جاده های ارسیسین نوسازی شده است

📩 21/11/2018 12:13

شهرداری کلان شهر وان بسیاری از جاده های محله روستایی را به همراه خیابان های اصلی در Erciş نوسازی کرد. 45 درصد از عملیات 85 کیلومتری راه و آسفالت انجام شده در دو مرحله تکمیل و در خدمت شهروندان قرار گرفته است.

اداره ساخت، نگهداری و تعمیر راه های شهرداری کلانشهر در حال تکمیل عملیات سرک و آسفالت مناطق یک به یک است. در این زمینه، خیابان کیشلا، خیابان بنزین، خیابان مدرسه شبانه روزی و جاده Çinarlı-Gölağzı در مرکز منطقه Erciş و جاده های محله Örene، Derimevi، Koçkopru، Toprakli و Kocapınar در حومه شهر با آسفالت گرم پوشانده شده و به خدمت رسانی باز شد. شهروندان. خاطرنشان شد: کار در خیابان آلکانات و جاده گروهی اورتایایلا محلسی در شرف اتمام است.

سردار طرهان رئیس اداره نگهداری و تعمیر راه ها با بیان اینکه راه های ساخته شده با زیربنای و کیفیت آسفالت مطابق با استانداردهای جهانی است، گفت: کار باکیفیتی در بخش ها و مرکز شهر انجام داده ایم.

طرهان با بیان اینکه کار در این ولسوالی در شرف تکمیل شدن است، گفت: «ما در سال 2018 سرمایه گذاری جدی روی سرک و آسفالت در ولسوالی Erciş خود که پرجمعیت ترین شهرک استان ما است، با دستورات والی محترم انجام دادیم. ما در دو بخش مرکز بخش و محلات روستایی به مرحله نهایی کار خود رسیده ایم. به جز خیابان الکانات ما به طول 2 کیلومتر، از 1 خیابان اصلی که در قسمت اول ساختیم، بقیه خیابان ها تکمیل شده است. ما اینجا فقط کار آسفالت نکردیم. در عین حال کارهایی مانند زیرسازی، خط زهکشی و مسیر عابر پیاده را نیز انجام دادیم. در مورد مناطق روستایی ما، 5 راه محله روستایی ما به طول تقریبی 1 کیلومتر تکمیل شده است. اینجا فقط جاده گروهی Ortayayla Mahallesi باقی مانده است. امیدواریم این کار را تا پایان فصل تکمیل کنیم. 20 درصد از کار 5 کیلومتری سرک و آسفالت ما در سراسر ولسوالی تکمیل شده است. ما همچنان روی بقیه کار می کنیم.»

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*