نوآوری هایی مانند یک انقلاب در حمل و نقل در الازیگ

نوآوری هایی مانند انقلاب در حمل و نقل در الازیگ
نوآوری هایی مانند انقلاب در حمل و نقل در الازیگ

📩 13/11/2018 17:15

شهرداری الازیغ، تحت مدیریت شهردار Mücahit Yanılmaz، 2014 پروژه جدید را بین سال های 2018 تا 114 در خدمت مردم قرار داد.

از حمل و نقل تا پروژه های مسئولیت اجتماعی، از بلوارهای 6 خطه تا روگذر، خدمات جدید بسیاری با در نظر گرفتن آرامش و شادی شهروندان به مردم شهر ارائه شد.

شهردار یانیلماز با بیان اینکه الازیغ در بین استان های قابل زندگی رتبه 19 را دارد، افزود: الازیغ که در سال 2014 رتبه 49 را کسب کرده است، طی 4 سال 30 پله ارتقا یافته است و افزود: از کارهای انجام شده به عنوان شهرداری بسیار قدردانی می شود.

نوآوری هایی مانند انقلاب در حمل و نقل

شهردار یانیلماز با اشاره به اینکه شهر مشکل حمل و نقل ندارد و سفری راحت با ELBÜS و اتوبوس های جدید ارائه می دهد، گفت که ELBÜS شایسته دریافت جوایز بسیاری در سراسر کشور است. شهردار یانیلماز با اشاره به اینکه آنها با 52 اتوبوس جدید در ناوگان حمل و نقل نوآوری هایی مانند انقلاب انجام داده اند، خاطرنشان کرد که هدف آنها ارائه خدمات بدون دردسر به مردم الازیغ در همه امور به ویژه حمل و نقل است.

ما در پروژه های اجتماعی پیشگام هستیم

شهردار الازیگ، موکاهیت یانیلماز، اظهار داشت که 2014 پروژه از 23 پروژه گنجانده شده در "طرح های راه حل برای شهر برند الازیگ" در محدوده مطالعات انتخاباتی سال 21 اجرا شد و آنها از این امر راضی نبودند، بلکه در برابر مردم قرار گرفتند. شهر با 114 نوآوری. شهردار یانیلماز با بیان اینکه همه کارهای شهرداری مبتنی بر انسان است، گفت که آنها به عنوان شهرداری در همه پروژه های اجتماعی مشارکت دارند.

فرصت های شغلی برای جوانان با EBEGEM

شهردار یانیلماز با اشاره به اینکه فعالیت های EBEGEM که یکی از پروژه های مسئولیت اجتماعی شهرداری الازیغ است و از سال 2014 با کارهای اشتغال محور خود نامی برای خود دست و پا کرده است، ادامه دارد، اظهار داشت: بیش از سه هزار کارآموز از این دوره ها بهره مند شدند. و بسیاری از جوانان شغل داشتند.

ما تنها شهرداری در سال 1397 هستیم

شهردار یانیلماز با بیان اینکه آنها تنها شهرداری ترکیه هستند که عنوان شهرداری دوستدار نوزاد را دریافت کرده اند، اظهار داشت که در این زمینه از سوی اداره بهداشت استان به آنها اعطا شده است و شهرداری الازیغ پروژه های اجتماعی را رهبری می کند. شهردار یانیلماز با اشاره به اینکه پروژه ای که در آن نوآوری های زیادی ارائه شد، از مجموعه استقبال از نوزاد گرفته تا اتاق شیردهی نوزاد در ساختمان شهرداری، تأثیرگذار بود، شهردار یانیلماز اظهار داشت که پیشرفت های شهرداری الازیگ در هر موضوعی ادامه خواهد داشت.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*