مذاکرات بودجه 25 EGO و 2019 شهرداری منطقه آغاز شد

جلسات بودجه سال 25 ایگو و 2019 شهرداری منطقه آغاز شده است
جلسات بودجه سال 25 ایگو و 2019 شهرداری منطقه آغاز شده است

📩 20/11/2018 10:23

ماراتن بودجه در شورای شهرداری آنکارا آغاز شد.

در اولین جلسه مجمع در ماه نوامبر، تمام نامه های ریاست جمهوری در مورد بودجه سال مالی 25 شهرداری کلانشهر آنکارا، EGO، ASKİ و شهرداری های 2019 منطقه ارجاع شد تا در کمیته برنامه و بودجه مورد بحث قرار گیرد.

در مجمع شهرداری به ریاست علی احسان اولمز، نایب رئیس مجلس؛ موضوعاتی که ارتباط تنگاتنگی با دستور کار شهر دارد، از منطقه بندی تا زیرساخت ها، از کمک های اجتماعی و فرهنگی تا نامگذاری خیابان ها و خیابان ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت. انتخابات اعضای جدید برای اعضای شورا که به دلایل مختلف در شورای کلانشهر حذف یا لغو شدند، برگزار شد.

حمایت از کودکان و زنان نیازمند

در شورای شهر مقرر شد همچنان به زنان و کودکان مقیم مهمانسرای بانوان شهرداری کلانشهر پول توجیبی داده شود.

بر اساس بند دستوری که به عنوان نامه ریاست جمهوری به مجلس رسیده است، 120 لیره ماهانه به زنان ساکن در مهمانسرای زنانه 150 لیره و 50 لیره برای هر فرزند کمتر از 70 لیره کمتر از XNUMX لیره لیره نیست. به اتفاق آرا تصویب شد.

کمک آموزشی

یکی دیگر از دستور کار های مورد بحث در شورای شهرداری کلانشهر، کمک های آموزشی به کودکان بی سرپرست ساکن در خانه های حمایت از کودکان شهرداری کلانشهر در سال مالی 2019 بود.

شورای شهرداری کلانشهر که با درک شهرداری اجتماعی عمل می کند. به اتفاق آرا 1 لیره در ماه برای دانش‌آموزان پایه اول تا چهارم، 4 لیره در ماه برای دانش‌آموزان پایه پنجم تا هشتم، 200 لیره در ماه برای دانش‌آموزان پایه نهم تا دوازدهم 5 لیره در ماه پذیرفته شده است. همچنین مقرر شد ماهیانه 8 آنکاراکارت داده شود و به هر دانش آموز پاس شود.

استفاده از نرم افزار محلی "پاردوس" گسترش خواهد یافت

شهرداری متروپولیتن آنکارا که به سیستم عامل داخلی و ملی "PARDUS" توسعه یافته توسط TÜBİTAK روی آورده است، پروتکلی را با دانشگاه Hacettepe در محدوده مطالعات تحول در زیرساخت اطلاعات امضا خواهد کرد.

با تصویب نامه ریاست جمهوری به اتفاق آرا در شورای شهرداری کلانشهر، به اتفاق آرا به امضای پروتکلی با گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه هاجت تپه برای انتشار استفاده از نرم‌افزارهای پاردوس و منبع باز و ارائه فرآیندهای آموزشی به تصویب رسید.

حمایت از شهرداری دیپکارپز

در شورای شهرداری مقرر شد از شهرداری دیپکارپاز جمهوری ترک قبرس شمالی حمایت شود.

سوفی کوشکون شهردار KKTC Dipkarpaz و هیئت همراه در ماه آوریل، شهردار شهرداری کلان شهر آنکارا Assoc. دکتر. مشارکت در طرح «پارک طبیعت» که در سفر مصطفی تن در دستور کار قرار گرفت، در مجلس نیز مطرح شد.

مشارکت در پروژه پارک طبیعت شهرداری دیپکارپاز در چارچوب امکانات بودجه ای به منظور ارتقای همبستگی اجتماعی و فرهنگی بین جمهوری ترکیه و کشورمان به سطوح بالاتر و تقویت وحدت تاریخی و پیوندهای همبستگی. این درخواست به اتفاق آرا پذیرفته شد.

اعضای جدید مجلس

انتخابات اعضای جدید نیز برای اعضای شورا که به دلایل مختلف در مجلس حذف یا لغو شده بودند، برگزار شد.

هیلال آییک، عضو مجمع حزب عدالت و توسعه آکیورت، به جای ایلهان شنر، عضو پارلمان آکیورت حزب عدالت و توسعه، که در 24 اکتبر درگذشت، انتخاب شد و هلال آییک به عنوان عضو کمیسیونی که توسط شنر تخلیه شد، منصوب شد.

حسین دمیرزن به جای ابراهیم دمیر عضو مجمع حزب عدالت و توسعه منصوب شد که عضویت وی در بیپازاری و شهرداری کلانشهر کاهش یافت زیرا سه بار بدون بهانه در جلسات مجمع شرکت نکرد، در حالی که اسکندر باشر عضو مجمع MHP بیپازاری از حزب خود استعفا داد و به عضویت آن درآمد. یک عضو مستقل

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*