اداره کل EGO به آموزش های ضمن خدمت ادامه می دهد

اداره کل ego به آموزش ضمن خدمت ادامه می دهد
اداره کل ego به آموزش ضمن خدمت ادامه می دهد

📩 07/11/2018 13:34

EGO Genel Müdürlüğü tarafından kurum personellerine yönelik motivasyonunun artırılması, vatandaşlara daha kaliteli hizmet verilmesi ve personellerin yaptıkları iş çerçevesinde yetkinliklerinin artırılması amacıyla hizmet içi eğitimler devam ediyor.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa TUNA ve EGO Genel Müdürü Balamir GÜNDOĞDU tarafından desteklenen ve teşvik edilen kurumsal kapasite eğitimleri personelin daha hızlı, daha kaliteli ve daha verimli hizmet verebilmesine imkan sağlamaktadır.

Türkiye Belediyeler Birliği desteğiyle, “Belediye Akademisi” kapsamında, EGO hizmet alanında çalışan personellere yönelik Motivasyon ve Takım Çalışması, İş Sağlığı ve Güvenliği, Güvenli ve Sağlıklı Temizlik Uygulamaları konulu eğitimler verilmektedir. İki dönem olarak verilecek eğitimlerin 1. Dönemi 05-08 Kasım 2018, 2. Dönemi 12-15 Kasım tarihleri arasında Nevşehir’de gerçekleştirilecektir.

Eğitim kapsamında Prof. Dr. Ünsal SIĞRI tarafından yönetici-personel ilişkilerinin geliştirilmesi, İş sağlığı ve güvenliği kavramı, İş sağlığı ve güvenlik birimi denetim ve yükümlülükleri, iş yeri tertip ve düzeni, güvenli ve sağlıklı temizlik uygulamaları gibi konulara değinilecektir.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*