راه آهن در Dursunbey OSB گذاشته خواهد شد

راه آهن dursunbey osbye قایقرانی خواهد کرد
راه آهن dursunbey osbye قایقرانی خواهد کرد

📩 15/11/2018 13:34

کار در منطقه صنعتی سازمان یافته آغاز شده است که سرنوشت دورسونبی را تغییر خواهد داد. برای ایستگاه لجستیکی راه آهن 8 خطی که برای اولین بار در ترکیه وارد OIZ می شود، مطالعات مکان یابی تکمیل شده است.

کارهای زیربنایی و روبنایی در منطقه صنعتی سازمان یافته دورسونبی آغاز شد که فرآیند 2015 ساله آن در مدت 8 سال و نیم در کارهای OIZ که در سال 3 آغاز شده بود به پایان رسید. پس از مناقصه ای که در ماه ژوئن برگزار شد، عملیات روسازی و خاکبرداری جاده در OIZ آغاز شد که ساخت آن توسط گوونچ یاپی انجام شد.

خط قطار تا پای سازنده خواهد رسید

شهردار رمضان بهچوان، بخشدار امرالله تمیزکان، مدیر منطقه هفتم راه آهن دولتی، آدم سیوری، مدیران عالی رتبه راه آهن و مدیران فنی، در مورد ایستگاه لجستیکی که برای اولین بار در ترکیه وارد OIZ می شود و مورد استفاده قرار می گیرد، بررسی کردند. حمل و نقل بار او با تیم خود به OSB آمد. این هیئت که در مورد موقعیت ایستگاه 7 خطی که قرار است در اینجا ساخته شود تبادل نظر کردند، مساحت 8 متر مربع در محدوده OIZ را به عنوان مرکز لجستیک تعیین کردند. ایستگاه لجستیک که مزیت بزرگی را برای تولیدکننده فراهم می کند، خط راه آهن را به پای شرکت هایی که به ویژه صادرات دارند، خواهد آورد. شهردار رمضان بهچوان پس از بررسی های انجام شده اظهار داشت: در مورد ایستگاه لجستیک که ارزش افزوده زیادی برای OIZ دارد، تصمیم نهایی را گرفته اند. شهردار بهچوان با یادآوری اینکه اولین کاوش در دورسونبی OIZ پیچ خورده بود، گفت: 111.000 خط ریلی، جرثقیل های بارگیری و تخلیه 8 تنی و رمپ های تخلیه و بارگیری در ایستگاه لجستیک در محدوده OIZ احداث می شود. رئیس جمهور بهچوان؛ ما در رابطه با آخرین برنامه های اصلاح شده به اینجا آمدیم. در اینجا تلاش می کنیم تا شهروندان در زمین های کشاورزی مشکلی نداشته باشند تا در پروژه های هیدرانت مشکلی پیش نیاید.

امرالله تمیزکان، فرماندار منطقه دورسونبی، گفت که OIZ مهمترین پروژه در دورسونبی است که در منطقه مشوق بالا قرار دارد. خون پاک؛ در این زمینه، این واقعیت که به ویژه پشتیبانی لجستیکی با حمایت راه آهن دولتی به بهره برداری می رسد، گام مهمی برای عملیاتی شدن OIZ است. امروز تعیین توپوگرافی در محل با مسئولین انجام شد. ما به عنوان شهردار، شهرداری و بخشدارمان، این پروژه را دنبال خواهیم کرد.» معلوم شده است که علاقه سرمایه گذاران به OIZ، جایی که عملیات حفاری و زیربنایی ادامه دارد، روز به روز در حال افزایش است.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*