2.100 کیلومتر آسفالت از کلانشهر دنیزلی

جاده های ارسیسین نوسازی شده است
جاده های ارسیسین نوسازی شده است

📩 21/11/2018 15:14

شهرداری کلانشهر دنیزلی که پس از کلان شهر شدن دنیزلی شروع به خدمات رسانی به 19 منطقه و 622 محله کرده است، در 550 کیلومتر جاده آسفالت گرم و 1550 کیلومتر جاده آسفالت طبقات 1 و 2 انجام داده است.

شهرداری کلانشهر دنیزلی که با تبدیل شدن دنیزلی به کلان شهر شروع به خدمات رسانی به 19 منطقه و 622 محله کرد، بدون وقفه به کارهای روبنایی خود در مناطق و همچنین مرکز شهر ادامه می دهد. شهرداری کلانشهر دنیزلی که برای سفر باکیفیت، راحت و ایمن شهروندان در حال افزودن موارد جدید به هجوم آسفالتی است که تاکنون 550 کیلومتر از جاده ها را آسفالت گرم انجام داده است. در حالی که این کار شهرداری کلانشهر دنیزلی مورد استقبال شهروندان قرار گرفت، آسفالت طبقات 1 و 2 اجرا شده در سطح شهر به رکورد رسید. شهرداری کلانشهر دنیزلی با آسفالت 1550 کیلومتری طبقه 1 و 2 که تاکنون انجام داده است در زمینه نیازهای حمل و نقل به ویژه در محلات محلات پیشرفت زیادی داشته است.

"ما وجود داریم تا خدمت کنیم"

عثمان زولان شهردار شهرداری دنیزلی اظهار داشت که شهروندان اعتماد به نفس خود را ناامید نکردند و اظهار داشتند که شبانه روز به کار خود ادامه می دهند تا همه ساکنان دنیزلی شادتر، راحت تر و آرام تر باشند. رئیس جمهور عثمان ذوالان با اشاره به اینکه آنها به سرمایه گذاری های حمل و نقل اهمیت زیادی می دهند تا شهروندان بتوانند راحت تر، راحت تر و ایمن تر سفر کنند، سرمایه گذاری های زیادی مانند تقاطع های پل، زیرگذر و روگذر و جاده های کمربندی انجام داده اند، گفت: "ما در کجا قرار داریم؟ اگر شهروندی مشکل داشته باشد، هرجا شهروندی مشکل داشته باشد، برای حل آن اقدام می کنیم. گفتیم برای خدمت آمده ایم. وی گفت: این شهر به ارائه خدمات بیشتر ادامه خواهد داد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*