راه آهن به یک سیاست دولتی تبدیل شد

راه آهن به سیاست دولتی تبدیل شد
راه آهن به سیاست دولتی تبدیل شد

📩 06/11/2018 12:03

کاهیت تورهان، وزیر حمل و نقل و زیرساخت ها گفت که آنها توسعه راه آهن را که پس از سال های اول جمهوری مورد غفلت قرار گرفت، یک سیاست دولتی قرار دادند.

کاهیت تورهان وزیر حمل و نقل و زیرساخت در ارائه خود در مورد بودجه سال 2019 این وزارتخانه در کمیته برنامه و بودجه پارلمان اظهار داشت که هدف آنها رسیدن به ترکیه ای مرفه است که با خدمات در زمینه حمل و نقل و زیرساخت ها در صدمین سالگرد رقابت با جهان رقابت می کند. جمهوری

تورهان با تاکید بر اینکه توسعه راه‌آهن را که پس از سال‌های اول جمهوری مورد بی‌توجهی قرار گرفت، دوباره به یک سیاست دولتی تبدیل کردند، اظهار داشت که زیرساخت‌های لجستیکی و زمینه‌های فعالیت را با سرمایه‌گذاری ریلی توسعه داده‌اند که به اقتصاد کمک می‌کند.

سهم بخش راه آهن در حمل و نقل افزایش می یابد
وزیر تورهان با بیان اینکه جاده تاریخی ابریشم را به جاده ابریشم آهنین تبدیل کردند، تصریح کرد: این کریدور که سال گذشته به بهره برداری رسید، همچنان در خدمت رسانی به صادرکنندگان و صنعت گران حمل و نقل بار خواهد بود. تورهان با یادآوری اینکه برای افزایش سهم و کیفیت بخش راه آهن در حمل و نقل، راه آهن را آزاد کردند و آنها را به روی رقابت باز کردند، افزود که آنها در حال کار بر روی پروژه هایی هستند که باعث کاهش تراکم ترافیک در شهرهای بزرگ می شود.

44 میلیون مسافر با قطارهای پرسرعت جابجا شدند
تورهان با تاکید بر اینکه در سال 2009 با YHT سفر راحت، سریع و مدرن را با قطار به 40 درصد از جمعیت کشور رساندند، اظهار داشت که تاکنون 44 میلیون مسافر با YHT جابجا شده اند.

تورهان با یادآوری اینکه مارمارای به طول 13,6 کیلومتر و متشکل از 5 ایستگاه بین Ayrılıkçeşme و Kazlıçeşme در سال 2013 مورد بهره برداری قرار گرفت، گفت: فاصله بین Gebze و Pendik 20 کیلومتر و بین Pendik-Ayrılıkçeşme 24 کیلومتر است. Kazlıçeşme-Halkalı بین 19 کیلومتر کار ادامه دارد. ما قصد داریم این بخش ها را در ابتدای سال 2019 برای بهره برداری باز کنیم. اطلاعات را داد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*