گورر از CHP: "وزارت حمل و نقل کی به نیغده می رسد؟"

چه زمانی وزارت حمل و نقل chpli gurer به nigde می رسد؟
چه زمانی وزارت حمل و نقل chpli gurer به nigde می رسد؟

📩 07/11/2018 12:21

اومر فتحی گورر معاون CHP Niğde پروژه هایی را مطرح کرد که علیرغم اعلام کمیسیون برنامه و بودجه مبنی بر اینکه وزارت حمل و نقل و زیرساخت با سرمایه گذاری های ناتمام و با تاخیر در نیغده ساخته می شود، سال ها امکان شروع آن ها وجود نداشت.

گورر از وزیر Cahit Turhan پرسید که ساخت "مرکز لجستیکی TCDD" که هنوز پایه و اساس آن گذاشته نشده است، اگرچه 7 سال پیش اعلام شده بود که در شهر آکتاش ساخته می شود، چه زمانی آغاز می شود و چه زمانی این جاده 5 کیلومتری آغاز می شود. بین Niğde و Çiftlik که از 35 سال پیش آغاز شده است، تکمیل خواهد شد.

گورر در مورد دانشکده پروژه هایی که قطع شده است پرسید.
اومر فتحی گورر معاون حزب جمهوری خواه خلق نیغده در نشست وزارت حمل و نقل و زیرساخت ها که در آن بودجه سال 2019 مورد بحث و بررسی قرار گرفت، صحبت کرد و سرنوشت پروژه های ناتمام وزارت مربوطه در نیغده را جویا شد.

35 کیلومتر جاده 5 سال تمام نشد
معاون CHP گور گفت که اگرچه ساخت و ساز بین نیغده و منطقه چیفتلیک در سال 2013 آغاز شد، اما این جاده به طول 35 کیلومتر که هنوز تکمیل نشده است، 5 سال است که تکمیل نشده است. گورر از وزیر حمل و نقل و زیرساخت، Cahit Turhan خواست تا توضیح دهد که این جاده چه زمانی تکمیل می شود.

ساخت مرکز لجستیک که 7 سال پیش اعلام شد چه زمانی آغاز می شود؟
گورر با بیان اینکه هیچ تلاشی برای مرکز لجستیک TCDD که 7 سال پیش اعلام شده بود در شهر آکتاش در ناحیه مرکزی نیغده ساخته شود، صورت نگرفته است، گفت: 7 سال است که قول داده شده است، اما هنوز توسعه ای صورت نگرفته است. قول داده شده اما اقدامی نمی شود، این پروژه کی شروع می شود؟

فرودگاه و قطار سریع السیر به داستان مار تبدیل شد
گور همچنین در جلسه کمیته برنامه و بودجه موضوع فرودگاه نیغده را که به داستان مار تبدیل شد، مطرح کرد. گور با اشاره به اینکه فهمیده شد فرودگاهی که پایه آن در سال 1996 گذاشته شد اما حتی یک میخ کوبیده نشد در سال 2019 ساخته نشد، تاکید کرد که محرومیت مرکز نیغده از قطار سریع السیر یک نقص جدی است.

آیا یک جاده دوبل به اتصال جاده ALTUNHİSAR-ANKARA ساخته خواهد شد؟
معاون CHP Niğde Gürer همچنین سوالات زیر را برای پاسخ به وزیر حمل و نقل و زیرساخت، Cahit Turhan مطرح کرد: "این واقعیت که اتصال جاده آنکارا در منطقه Altunhisar یک جاده دوگانه نیست، مشکلاتی را در حمل و نقل ایجاد می کند. آیا انجام خواهد شد؟ آیا قطار سریع السیر Çukurova که سه سال پیش در نیغده به دلیل هماهنگی جاده متوقف شد، بین آدانا-نیغده-کایسری دوباره فعال می شود؟

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*