در پارک آموزش ترافیک چاییروا به پایان رسید

پارک آموزش ترافیک cayirova به پایان رسیده است
پارک آموزش ترافیک cayirova به پایان رسیده است

📩 21/11/2018 13:16

شهرداری چایرووا که با نیمه‌های غول‌پیکری که طی 4.5 سال ساخته است چهره منطقه را تغییر داده و به چایرووا هویت شهری مدرن و قابل زندگی بخشیده است، در پارک آموزش ترافیک به پایان رسیده است که ساخت آن در ماه های گذشته آخرین اقدامات در پارک آموزش ترافیک انجام می شود، که در مناطقی که به سرعت در حال رشد هستند به یک ضرورت تبدیل شده است و پروژه مهمی برای کودکان است تا در سنین پایین به آگاهی ترافیکی دست یابند.

بزرگترین پارک آموزش ترافیک کوجالی در چاییروا است

این مرکز که با هزینه ای بالغ بر 2 میلیون و 360 هزار و 360 لیر به این منطقه آورده شده است، در منطقه آکسه در کنار دبیرستان چایرووا امام هاتیپ با ساختار فیزیکی مدرن و کاملاً مجهز در زمینی به مساحت 8 دایر واقع شده است. این تأسیسات که در مدت کوتاهی 4 ماهه تکمیل شد و همه جزئیات به نام آموزش ترافیک در نظر گرفته شد، پس از تکمیل، عنوان بزرگترین شهر کوجایلی را از آن خود خواهد کرد. به منظور ایجاد آگاهی از ترافیک در بین دانش‌آموزانی که در چاییروا تحصیل می‌کنند، قوانین راهنمایی و رانندگی را به طور عملی در سنین پایین‌تر بیاموزند و به ظهور جوانانی که می‌توانند همدلانه در ترافیک فکر کنند، این مرکز هر ساله با 5.000 دانش‌آموز آموزش عملی ترافیک ارائه می‌کند. .

رئیس جمهور دمیرچی؛ "کودکان ما آگاهی از ترافیک را در سنین پایین یاد خواهند گرفت"

دمیرچی با بیان اینکه می خواهند با پارک آموزش ترافیک آگاهی ترافیکی را در سنین پایین به کودکان القا کنند، گفت: این پروژه در آکسه محلسی به سرعت در حال پیشرفت است. دمیرچی با بیان اینکه در پروژه ای که برای ایجاد نسل آگاهانه شروع کرده اند به جزئیات زیادی فکر کرده اند، افزود: 7 متر پیست دوچرخه سواری، 350 متر مسیر رانندگی، 800 متر مربع ساختمان آموزش ترافیک، 400 متر مربع زمین بازی کودکان 2 متر مربع آمفی تئاتر و 120 متر مربع در این تاسیسات قرار دارد که در زمینی به مساحت 2 هزار متر مربع در حال ساخت است، گفت: متر مربع فضای سبز ایجاد می شود. دمیرچی تصریح کرد: با تکمیل این تسهیلات، مناطق آموزشی از قبیل گذرگاه عابر پیاده، روگذر عابر پیاده، تقاطع های چراغ دار، تقاطع های کنترل نشده، دوربرگردان، تقاطع همسطح، تونل، جاده های پر دست انداز، ایستگاه اتوبوس، زیرگذر، روگذر، بیمارستان، آتش نشانی و معابر مدارس وی همچنین اظهار داشت: برای تکمیل این پروژه در مدت زمان کوتاهی کار تشدید شده است.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*