خبر بد برای پروژه قطار سریع السیر بورسا!

خبر بد برای پروژه قطار سریع السیر بورسا
خبر بد برای پروژه قطار سریع السیر بورسا

📩 06/11/2018 10:18

پس از جلسه کمیسیون بودجه برنامه GNAT که در ساعت 23.00:XNUMX به پایان رسید، معاون İYİ Party Bursa پروفسور. دکتر. اسماعیل تاتلی اوغلو از ناچی اغبال، رئیس راهبرد و بودجه ریاست جمهوری درباره قطار پرسرعت مورد انتظار پرسید.

پاسخ اغبال برای بورسا خبر بدی است زیرا با نرخ تحقق 45 درصدی می توان آن را بر اساس برنامه اقتصادی متوقف کرد. در واقع قبلاً متوقف شده است ... جزئیات موضوع نویسنده روزنامه اولی Ahmet Emin Yılmazدر ستون امروز…

خبر بد: قطار سریع السیر در برنامه اقتصادی گیر کرده است!

ساعت 23.00:XNUMX شب ... فوات اوکتای معاون رئیس جمهور بودجه ریاست جمهوری را در جریان بحث در کمیسیون برنامه بودجه مجلس ملی بزرگ ترکیه ارائه کرد.
پس از ارائه…
IYI Party Bursa معاون پروفسور عضو کمیسیون برنامه بودجه است. دکتر. اسماعیل تاتل اوغلو sohbet در طول مصاحبه، او از اوکتای پرسید:
عبارت «رئیس‌جمهور اجرا را انجام می‌دهد» دائماً در متون بودجه ذکر شده است. آیا هدف از این عبارت «رئیس قوه مجریه» نیست؟
وقتی پاسخ «بله» سؤال را دریافت کرد، گفت: «اما اینطور فهمیده نمی‌شود» و ادامه داد:
این بیانیه به این معنی است که رئیس جمهور همه کارها را انجام می دهد. این برای آقای رئیس جمهور ویرانگر است. بنابراین، اگر در متون گفته شود «ریاست جمهوری در راس امور است» دقیق‌تر است.
به هشدار…
اوکتای از او تشکر کرد و گفت: "حق با شماست، بهتر است که آن را به این شکل تغییر دهید"، اما ناچی اغبال، رئیس راهبرد و بودجه ریاست جمهوری وارد عمل شد و تاتل اوغلو را معرفی کرد و گفت: "اسماعیل حجه کارشناس مالی است، او این مسائل را خوب می داند. "
بر این…
تاتل اوغلو رو به آغبال که مدت هاست او را می شناسد، کرد و گفت: سرمایه گذاری ها را از چه کسی بپرسیم؟ پرسید. وقتی پاسخ «به من» را دریافت کرد، بلافاصله به سر اصل مطلب رسید:
"چه اتفاقی برای قطار پرسرعت ما افتاد؟"
تیم کنار او بلافاصله یادداشت ها را بیرون آوردند و اغبال درباره قطار سریع السیر که تاتل اوغلو نیز سوال پارلمانی را برای آن ارسال کرد توضیح داد:
آ…
پروژه متشکل از مسیر بورسا-ینی شهیر-بیلجیک ادامه دارد.
دو…
هزینه پروژه در برنامه سرمایه گذاری تقریباً 1.7 میلیارد لیره است. اعتبار برای سال 2018 250 میلیون لیر است.
سه…
کار زیرساختی در بخش بورسا-ینی‌شهیر به طول ۷۳ کیلومتر ادامه دارد. مناقصه زیربنای بخش ینی شهیر-بیله‌جیک به طول 73 کیلومتر و مناقصه کل روبنا و الکترونیک خط بورسا- بیلجیک در 50 آوریل 03 برگزار شد. روند اعتراض اداره تدارکات عمومی ادامه دارد.»
چهار…
تحقق فیزیکی کل پروژه تقریباً 45 درصد است، در بخش بورسا - ینی شهیر فقط کارهای زیربنایی انجام شده و تحقق فیزیکی 60 درصد است.
خبر بد را هم داد
به طور کلی، هدف از آن تکمیل سرمایه گذاری های بالای 50 درصد است. قطار سریع السیر بورسا 45 درصد است بنابراین می توان در چارچوب برنامه اقتصادی این پروژه را به تعویق انداخت.
با این حال، در را باز گذاشت:
"تصمیم متعلق به مدیر کل TCDD است."

هیچ "قطار ما" در سرمایه گذاری هایی که ادامه خواهد یافت وجود ندارد

ناچی آغبال، رئیس راهبرد و بودجه ریاست جمهوری گفت که قطار سریع السیر ما در چارچوب برنامه اقتصادی با سطح تحقق 45 درصد می تواند به تعویق بیفتد و گفت: تصمیم به مدیر کل TCDD است. ، اما فرمان ریاست جمهوری نیز وجود دارد.
در مصوبه دوم مهرماه سرمایه گذاری های ریلی یکی یکی از پروژه های حمل و نقلی ذکر شده است که ادامه دارد.
متاسفانه…
پروژه قطار سریع السیر بورسا در لیستی که شامل قطارهای پرسرعت آنکارا-سیواس و آنکارا-افیون-ازمیر است نیست.

تاتل اوغلو: قطار سریع السیر با تاخیر مواجه خواهد شد

پس از دیدار با ناچی آغبال، رئیس استراتژی و بودجه ریاست جمهوری در مجلس ملی بزرگ ترکیه در چهارشنبه شب، معاون IYI حزب بورسا و عضو کمیسیون برنامه ریزی بودجه مجلس ملی بزرگ ترکیه پروفسور پروفسور. دکتر. از اسماعیل تاتلی اوغلو در مورد برداشت هایش پرسیدیم.
او گفت:
"البته بورسا یک قطار سریع السیر خواهد داشت، اما در واقع مدتی طول می کشد. به عبارت دیگر، قطار سریع السیر دیرتر از حد انتظار وارد بورسا خواهد شد.
وی همچنین افزود:
متأسفانه تصویر اقتصادی این را نشان می دهد.»

منبع: www.olay.com.tr - Ahmet Emin Yılmaz

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*