واکنش BTS به تخلیه یک منطقه در منطقه ایستگاه قطار آنکارا با انتقال

واکنش از bts به تخلیه یک منطقه در منطقه ایستگاه قطار آنکارا با انتقال
واکنش از bts به تخلیه یک منطقه در منطقه ایستگاه قطار آنکارا با انتقال

📩 16/11/2018 14:01

BTS به تخلیه منطقه ای در منطقه ایستگاه قطار آنکارا با این انتقال واکنش نشان داد: اجازه نمی دهیم محل کارمان واگذار شود.

اتحادیه کارکنان حمل و نقل متحد (BTS) وابسته به KESK TCDD Taşımacılık A.Ş. وی در مقابل ساختمان الحاقیه این اداره کل بیانیه مطبوعاتی داد. اسماعیل اوزدمیر، رئیس شعبه BTS آنکارا گفت که TCDD و TCDD Taşımacılık A.Ş. وی گفت: ساختمان الحاقیه اداره کل، مرکز فرماندهی CTC، شیرخوارگاه، مسافرخانه و سایر محل های کاری که توسط این اداره کل مورد استفاده قرار می گیرد با پروتکل امضا شده در 13 اسفند 2018 به خزانه داری منتقل شد. اوزدمیر با اشاره به اینکه TOKİ تصمیم گرفت در ازای این انتقال یک ساختمان، ساختمان خدماتی، مهدکودک و مسجد در Etimesgut توسط TOKİ بسازد، گفت: با تغییری که پس از این انتقال ایجاد شد، این مساحت به 78 هزار متر مربع افزایش یافت و نقشه های ساختمانی جدید در دستور کار قرار گرفت. ایجاد شده.

اوزدمیر با بیان اینکه خدمات ارائه شده توسط مهمانسرای TCDD در دوره پس از امضای پروتکل متوقف شد، موزه تعطیل شد و تخلیه در اقامتگاه ها آغاز شد، گفت که در مرحله فعلی شنیده اند که محل کار در آنکارا پردیس ایستگاه نیز تخلیه خواهد شد. اوزدمیر گفت: «همچنین به ما اطلاع داده شده است که در برنامه ریزی این منطقه یک مجتمع بیمارستانی خصوصی ساخته خواهد شد که به منظور تأسیس دانشگاه بنیاد واگذار شده است. منطقه ایستگاه آنکارا چند کیلومتر با بیمارستان ها فاصله دارد. در حالی که این بیمارستان‌ها با نام بیمارستان شهر از مرکز دور می‌شوند، ساخت بیمارستان در این منطقه حائز اهمیت است.»

اوزدمیر، که از دولت TCDD خواست تا قبل از اینکه خیلی دیر شود از این اشتباه برگردند، گفت: "ما اجازه نخواهیم داد که محل کارمان واگذار شود."

منبع : آنکارا/جهانی

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*