تله کابین Boztepe لوکوموتیو گردشگری در اردو

تله کابین بوزتپه، لوکوموتیو گردشگری در ارتش
تله کابین بوزتپه، لوکوموتیو گردشگری در ارتش

📩 20/11/2018 12:45

ایستگاه تله‌کابین که به منظور حمل و نقل به بوزتپه، یکی از ارزش‌های برند مهم اردو در گردشگری ایجاد شده است، از روزی که به بهره‌برداری رسیده، 3 میلیون و 700 هزار مسافر را جابه‌جا کرده است.

ایستگاه تله کابین که در سال 530 برای تسهیل حمل و نقل از مرکز شهر به بوزتپه در ارتفاع 2011 به بهره برداری رسید، مورد علاقه گردشگران داخلی و خارجی است. تله کابین 21 کابین که با چشم اندازی بی نظیر امکان رسیدن به بوزتپه را در مدت زمان کوتاهی فراهم می کند، کمک زیادی به گردشگری شهری می کند.

انگین تکینتاش، شهردار شهرداری اردو گفت که تله کابین یکی از نمادهای مهم اردو است. رئیس‌جمهور تکینتاش با بیان اینکه بین سال‌های 2011 تا 2014 به‌طور متوسط ​​سالانه 500 هزار نفر از این طناب‌راه ترجیح می‌دادند، خاطرنشان کرد که تعداد افرادی که از این طناب‌راه استفاده می‌کنند پس از سال 2014 به تدریج افزایش یافته است.

مشارکت بالا در گردشگری ارتش و اشتغال

رئیس جمهور انگین تکینتاش با اشاره به اینکه تعداد استفاده کنندگان از تله کابین تا به امروز به حدود 3 میلیون و 700 هزار نفر رسیده است، گفت: سهم تله کابین در گردشگری شهر غیرقابل انکار است. تله کابین راحتی زیادی در حمل و نقل به بوزتپه که به عنوان مکان مهمی در ترویج گردشگری اردو شناخته می شود، فراهم می کند. تله کابین که به ویژه برای شهروندان عبوری از جاده ساحلی دریای سیاه در مرکز توجه قرار گرفته است، کمک زیادی به گردشگری شهری می کند. یکی از مواردی که ما را بسیار خوشحال می کند این است که میزان استفاده گردشگران خارجی از تله کابین رو به افزایش است. سهم طناب زنی در گردشگری اردو و اشتغال بسیار زیاد است.

"تعداد افرادی که از ماشین طناب دار استفاده می کنند سالانه به 1 میلیون نفر می رسد"

شهردار تکینتاش با بیان اینکه هتل های پنج ستاره و چهار رستوران در بوزتپه وجود دارد، گفت:

به عنوان شهرداری، ما در حال ساخت یک پارک ماجراجویی در بوزتپه هستیم. با "پروژه ابرها را لمس کنید"، ما در حال راه اندازی یک تسهیلات جدید با غذا و نوشیدنی و امکانات اقامتی هستیم. با افزایش تعداد امکانات اینجا، با گسترش فعالیت های ورزشی، اجتماعی و فرهنگی، ما معتقدیم که تعداد افرادی که از تله کابین استفاده می کنند سالانه به 1 میلیون نفر خواهد رسید. هدف ما این است که بتوانیم از این به بعد سالانه 1 میلیون یا بیشتر استفاده کنیم.

"از 1 دسامبر به برنامه زمستانی تغییر خواهیم کرد"

رئیس جمهور انگین تکینتاش همچنین با بیان اینکه از دسامبر قیمت تله کابین کاهش خواهد یافت، اظهار داشت: از اول دسامبر در تله کابین به تعرفه زمستانی تغییر خواهیم کرد. در اینجا هدف ما کمک به دانشجویان و کسانی است که از تخفیف در محدوده مبارزه با تورم بهره مند می شوند.»

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*