رئیس جمهور توچ اوغلو با مغازه داران مینی بوس ساکاریا دیدار کرد

رئیس جمهور توچوغلو با مغازه داران مینی بوس ساکاریا دیدار کرد
رئیس جمهور توچوغلو با مغازه داران مینی بوس ساکاریا دیدار کرد

📩 14/11/2018 14:02

شهردار توچ اوغلو که به همراه اعضای اتاق بازرگانان ساکاریا اپراتورهای مینی‌بوس و رؤسای ایستگاه‌های اتوبوس گرد هم آمدند، گفت: «از روزی که به قدرت رسیدیم به هماهنگی خوبی با تجارمان دست یافتیم. ما با تجارمان پروژه های زیادی را انجام داده ایم. وی گفت: "ما باید با تغییرات همراه باشیم و مطابق با شرایط عصر جدید تجدید کنیم تا بتوانیم بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شهروندان خود در ساکاریا ارائه دهیم."

زکی توچ اوغلو شهردار شهرداری ساکاریا با اعضای اتاق بازرگانان اپراتورهای مینی بوس دیدار کرد. در این نشست که در پارک مالتپه برگزار شد، اتاق اصناف رانندگان مینی بوس علی بکتاش، اعضای هیئت مدیره و روسای ایستگاه های اتوبوس حضور داشتند. شهردار توچ اوغلو با بیان اینکه تجار یکی از مهمترین عناصری هستند که روح شهر را منعکس می کند و زندگی اجتماعی و تجاری را احیا می کند، برای رانندگان مینی بوس آرزوی سهولت در کار کرد. تجار و مدیران غرفه ها خواسته ها و درخواست های خود را به شهردار توچ اوغلو رساندند و از حمایت وی تشکر کردند.

پشتیبانی با تشکر
اتاق اصناف رانندگان مینی بوس علی بکتاش با ابراز خرسندی از دیدار با شهردار توچ اوغلو با نمایندگان هر ایستگاه، گفت: «ما هر از گاهی به جلسات می رویم. ما با رانندگان مینی بوس در مناطق دیگر گرد هم می آییم. ما با شهردار کلان شهر خود هستیم. ما رابطه خوبی داریم. خداوند وحدت ما را از بین نبرد. ما می‌توانیم درخواست‌هایی را که از رانندگان مینی‌بوس دریافت می‌کنیم، مستقیماً به شهردار شهرداری کلان‌شهرمان ارسال کنیم. ما از زکی توچ اوغلو رئیس جمهورمان به خاطر حمایتش تشکر می کنیم.

وحدت مثال زدنی
شهردار توچ اوغلو سخنان خود را با بیان اینکه آنها هماهنگ با کسبه کار کردند، آغاز کرد و گفت: ما اغلب دور هم جمع می شدیم و رایزنی می کردیم. سعی کردیم با تجارمان ارتباط نزدیک داشته باشیم. خدا را شکر وحدت مثال زدنی داریم. ما به فرهنگ مشاوره در تصمیماتی که مربوط به تجارمان است اهمیت می دهیم. وی گفت: خوشبختانه هماهنگی که با تجارمان به دست آورده ایم در گوشه و کنار شهرمان احساس می شود.

ما باید با نوآوری همراه باشیم
شهردار توچ اوغلو در تماسی با تاجران مینی‌بوس گفت: «شما در منطقه‌ای فعالیت می‌کنید که به همشهریان ما خدمات ارائه می‌دهد. از این نظر، شما باید بهترین خدمات را به شهروندان خود ارائه دهید. برای ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات به همشهریان ساکاریا، باید با تغییرات همراه باشیم و مطابق با شرایط عصر نوسازی کنیم. من امیدوارم که آنها دوباره ملاقات کنند. ما خواسته ها و درخواست های شما را ارزیابی می کنیم. او گفت: «خداوند به شما آسانی در کار بدهد.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*