خبر خوب از رئیس جمهور شاهین به رانندگان اتوبوس عمومی خصوصی

خبر خوب از رئیس جمهور به رانندگان اتوبوس عمومی خصوصی
خبر خوب از رئیس جمهور به رانندگان اتوبوس عمومی خصوصی

📩 14/11/2018 14:06

خبر خوشی از شهردار شهرداری سامسون، Zihni Şahin، در مورد تضییع حقوق ناشی از گذر رایگان، که بزرگترین مشکل اتوبوس های عمومی خصوصی است، منتشر شد.

شهردار شاهین گفت: "به عنوان شهرداری کلانشهر سامسون، با جبران نیمی از ضررهای ناشی از ترانزیت رایگان مشاغلی که در سراسر سامسون حمل و نقل مسافر را به صورت ایستاده انجام می دهند، از تجار خود حمایت خواهیم کرد.

زهنی شاهین شهردار شهرداری سامسون در دیدار با اپراتورهای اتوبوس عمومی ارائه دهنده خدمات حمل و نقل در سامسون، شاهین خطاب به اپراتورهای ارائه دهنده خدمات حمل و نقل در این برنامه با مشارکت بالا گفت: «مشکلات فقط مربوط به اتوبوس های عمومی نیست. اگر مشکلات تمام شود، کاری برای انسان باقی نمی ماند. با این حال وظیفه ما به عنوان مدیر باید حل مشکلات باشد. از روزی که وارد شدیم هر جا که مشکلی پیش بیاید با همفکری و نه با فرار از مشکلات بلکه با سرکشی و ملاقات با طرفین سعی در حل مشکلات داریم. سامسون شهر بسیار مهمی است. سامسون پتانسیل زیادی دارد. مهم این است که ما به عنوان یک شهر در مجموع کاری انجام دهیم تا این پتانسیل ها فعال شود. ما مصمم هستیم با گوش دادن به همه کسانی که برای سامسون ایده تولید می کنند به مشکلات شهر خود پایان دهیم.

ما قربانیان اتوبوس های خود را به پایان خواهیم رساند

شاهین همچنین با دادن یک خبر خوب به رانندگان اتوبوس های عمومی خصوصی گفت: "ما می دانیم که بزرگترین مشکل اپراتورهای اتوبوس عمومی خصوصی، گذرنامه رایگان است. ما به عنوان شهرداری سامسون، به عنوان شهرداری سامسون نیمی از خسارت های عمومی خصوصی خود را پوشش می دهیم. اتوبوس و Samulaş A.Ş ما از دوستان خود حمایت خواهیم کرد. این تمام چیزی است که امروز داریم. امیدواریم با تقویت شهرداری حمایت ما بیشتر شود. زیرا اگر نتوانید به راه خود ادامه دهید، غیر ممکن است که از کاری که انجام می دهیم لذت ببریم. آرزو می کنم این تصمیم سودمند باشد و برای شما آرزوی موفقیت و موفقیت دارم.»

در هر زمینه ای در سامسون سرمایه گذاری کنید

رئیس شاهین با بیان اینکه در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری های زیادی در زمینه کشاورزی، صنعت و گردشگری در سامسون هستند، گفت: در حال حاضر دوره گذار است. اگر حزب ما این وظیفه را به ما بدهد که دوباره ادامه دهیم، امیدوارم 5 سال دیگر با هم همکاری کنیم تا شهرمان را به سطح توسعه ای که شایسته آن است برسانیم. دفتر شهردار فقط انجام خدمات روتین نیست. من در دوره ریاست جمهوری خود بیش از 50 درصد مطالعاتی در مورد چگونگی توسعه و توسعه شهر خود انجام داده ام. ما دو دشت مهم داریم. ما در حال کار بر روی چگونگی افزایش ارزش افزوده در کشاورزی هستیم. ما برای توسعه مناطق صنعتی سازمان یافته و جذب سرمایه گذار به شهرمان کار زیادی داریم. مهمترین هدف ما حل مشکل اشتغال در سامسون است. علاوه بر این، از نظر ظرفیت های گردشگری در جایگاه بسیار مهمی قرار داریم. به عنوان سامسون، هدف ما این است که سهم بیشتری از گردشگری داشته باشیم. ما سرمایه گذاری های بسیار مهمی در کشاورزی، صنعت و گردشگری داریم. خلاصه اینکه بدون حل این مشکلات نه مشکل راننده مغازه ما حل می شود و نه دیگر شهروندان ما. زیرا اقتصاد همه چیز است.»

علاوه بر شاهین، شهردار شهرداری سامسون، فیکرت واتانسور، دبیر کل شهرداری، هاجی ایوپ گولر، رئیس اتاق بازرگانان و صنایع سامسون، کادیر گورکان، مدیر کل SAMULAŞ و بسیاری از اپراتورها و کارکنان اتوبوس در این برنامه حضور داشتند.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*