رئیس جمهور Genç: "راه آهن تکه کوی باید برسد"

رئیس جمهور جوان تککوی باید به راه آهن برسد
رئیس جمهور جوان تککوی باید به راه آهن برسد

📩 13/11/2018 11:50

عثمان گنچ، شهردار Canik، که با کتاب خود، سامسون در آینده نزدیک، که شامل پروژه هایی است که آینده سامسون را شکل می دهد، راه حلی برای مشکلات شهر ارائه کرده است، به گشت های منطقه ای خود ادامه می دهد. رئیس جمهور جنچ در جریان بازدیدهای خود از تکه کوی و یاکاکنت تبادل نظر کرد.
رئیس جمهور یانگ

عثمان گنچ شهردار Canik به گردش های منطقه ای خود ادامه می دهد. ایستگاه های رئیس جمهور Genç این بار Tekköy و Yakakent بود. رئیس جمهور جنچ که از منطقه تکه کوی که علاوه بر صنعت با ارزش های تاریخی و گردشگری خود برجسته است، بازدید کرد، مهمان سازمان منطقه تکه کوی حزب عدالت و توسعه بود. علاوه بر حایری آغیرلار، رئیس منطقه حزب عدالت و توسعه، روسای شاخه های جوانان و زنان و همچنین اعضای این سازمان. sohbet انجام داد

بالقوه باید کارآمدتر شود

شهردار گنچ با اشاره به اینکه تک‌کوی با شرایط حمل‌ونقل، مناطق صنعتی، مکان‌های تاریخی و گردشگری، منطقه‌ای با پتانسیل بالا است، گفت: «علاوه بر نزدیک بودن به مرکز سامسون، موقعیت مهمی در جاده ساحلی دریای سیاه دارد. دو بندر از سه بندر سامسون در Tekköy هستند. فرودگاه کارسامبا درست در کنار آن قرار دارد. Tekköy جایی است که قلب صنعت سامسون در آن می تپد. دارای سایت های صنعتی سازمان یافته و کوچک است. این منطقه ایده آل برای مرکز لجستیک است. تک‌کوی منطقه‌ای مهم با زیبایی‌های تاریخی و طبیعی است. غارهای Tekköy برای گردشگری بسیار ارزشمند هستند. ما باید این پتانسیل ها را کارآمدتر کنیم.»

TEKKEKOY باید با راه آهن وصل شود

رئیس جمهور Genç، که همچنین بیان کرد که در تک‌کوی چه باید کرد، گفت: «طرح جامع تک‌کوی باید ساخته شود. علاوه بر این، این ولسوالی باید دارای شبکه ریلی باشد. راه آهن سامسون - چشامبا که از این منطقه می گذرد باید دوباره به بهره برداری برسد. باید منطقه آزاد تجاری ایجاد شود دهکده لجستیک باید در سطح جهانی باشد. منطقه صنعتی سازمان یافته باید گسترش یابد. تاسیسات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی باید ساخته شود. باید از کشاورزی ارگانیک حمایت شود و گردشگری تاریخی به منصه ظهور برسد.

گردشگری و ماهیگیری در YAKENT مهم هستند

یکی دیگر از ایستگاه های شهردار Genç منطقه Yakakent بود. او در اینجا از احمد گونل، رئیس منطقه یاکاکنت حزب عدالت و توسعه دیدار کرد و با اعضای این سازمان دیدار کرد. sohbet رئیس جمهور Genç همچنین در مورد کمبودهای ولسوالی و آنچه باید انجام شود تبادل نظر کرد. شهردار Genç همچنین از شهردار Yakakent Huseyin Kıyma بازدید کرد. هر دو رئیس جمهور خاطرنشان کردند که یاکاکنت دارای پتانسیل مهم گردشگری و ماهیگیری است.

سواحل باید برای گردشگری در نظر گرفته شود

شهردار Genç با تاکید بر اینکه Yakakent موقعیت مهمی در جاده سامسون-سینوپ دارد، گفت: «ماهیگیری جایگاه مهمی در این منطقه زیبا دارد. این تنها ناحیه سامسون است که در ساحل واقع شده است. ساحل بسیار زیبا و ساحل شنی دارد. ماهیگیری و تولید تنباکو باید برای توسعه Yakakent حمایت شود. انبار سرد باید انجام شود. ساحل و زیبایی های طبیعی آن باید وارد گردشگری شود. امکانات اقامتی باید ساخته شود. یک مرکز اجتماعی چند منظوره باید ساخته شود.»

نظر شهروندان مهم است

شهردار Genç با بیان اینکه مناطق جایگاه مهمی در آینده سامسون دارند، گفت: "ایده ها و پیشنهادات شهروندانی که در مناطق خود با آنها ملاقات کردیم، بار دیگر به ما نشان داد که سامسون باید به عنوان یک کل برنامه ریزی شود. در جلساتی که با شهروندان و نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد در مناطق سامسون برگزار کردیم، راه‌حل‌های مشکلات را شناسایی کردیم و پروژه‌هایی را توسعه دادیم که پتانسیل‌های مناطق ما را فعال می‌کند.

برنامه ریزی خوب، پروژه های درست

شهردار گنچ با بیان اینکه برنامه‌ریزی خوب و پروژه‌های چشم‌انداز درست برای صعود این شهر کافی است، گفت: 17 منطقه فعلی ما ویژگی‌های متفاوت و مزیت‌های متفاوتی دارند. هدف توسعه کلی با هدف قرار دادن توسعه هر ولسوالی به طور جداگانه در راستای فرصت های خاص خود است. مشکل حمل و نقل بین 17 منطقه تا مرکز شهر باید در اولویت حل شود و منابع محلی مانند گردشگری، کشاورزی و دامپروری هر یک از مناطق ما به منصه ظهور برسد و به درستی استفاده شود.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*