رئیس جمهور آکتاش پروژه های حمل و نقل را برای رانندگان تاکسی توضیح داد

رئیس جمهور آکتاش به رانندگان تاکسی در مورد پروژه های حمل و نقل آنها گفت
رئیس جمهور آکتاش به رانندگان تاکسی در مورد پروژه های حمل و نقل آنها گفت

📩 07/11/2018 14:04

شهردار شهرداری کلان شهر بورسا، آلینور آکتاش، رانندگان تاکسی را که در ایستگاه تاکسی خانه زایشگاه زبیده هانیم ملاقات کرد، در مورد کارهای جاری راهرو در منطقه و پروژه هایی که راه حل اساسی برای ترافیک به ارمغان می آورد، اطلاع داد.

شهردار کلان شهر، آلینور آکتاش، که پروژه هایی را که بورسا را ​​یک به یک به آینده می برد، اجرا کرده است، همچنان نبض خیابان را حفظ می کند. رئیس جمهور آکتاش که هر زمان که فرصتی پیدا می کرد با شهروندان و تجار در هر محیطی جمع می شد، عصر از ایستگاه تاکسی زایشگاه زبیده هانیم بازدید کرد. شهردار آکتاش که خیابان به خیابان شهر را گشت و به شکایات، پیشنهادات و خواسته های رانندگان تاکسی که از همه مشکلات آگاهی کامل داشتند گوش داد، از همه به ویژه رانندگان تاکسی که در حل مشکلات حمل و نقل و حمل و نقل کمک کردند تشکر کرد. مشکل ترافیک

جاده های چند طبقه می آیند

زمانی که گروه حرفه ای رانندگان تاکسی بودند، دستور کار اصلی جلسه حمل و نقل بود. رئیس جمهور آکتاش پروژه های در حال انجام و برنامه ریزی شده را روی نقشه ای که با خود آورده بود با رانندگان تاکسی به اشتراک گذاشت. شهردار آکتاش با اشاره به اینکه این ویاداکت که در پارسیان در حال ساخت است با یک انشعاب به بلوار 11 سپتامبر، یک انشعاب به جاده مودانیا و یک انشعاب به جاده ازمیر متصل می شود، گفت: ما تقریباً تمام انرژی خود را صرف حمل و نقل می کنیم. سال آینده جاده های چند طبقه می آیند. مصادره ها بسیار گران است زیرا ارزش آن بالاست. به عنوان مثال، جاده کمربندی شرق نزدیک وجود دارد، در Acemler در نظر گرفته شده است. ما باید این کار را انجام دهیم تا ترافیک راحت شود.»

ایده های شما برای ما مهم است

شهردار آکتاش با بیان اینکه آنها به ایده ها و نظرات هر شهروند در مورد شهر صرف نظر از شغلشان اهمیت زیادی می دهند، گفت: "ترافیک و حمل و نقل موضوعات اولویت دار بورسا بودند. مایلم از همه کسانی که در این موضوع سهیم بودند و به خصوص تاکسیرانان ما تشکر کنم. آنها وسیله حمل و نقل شهر هستند. آنها مردم را به محل کار، خانه، همسرشان منتقل می کنند. برای بورسا، نظر شهروندان از همه اقشار برای ما مهم است. ما به عقل سلیم اهمیت می دهیم. بالاخره ما با هم شهر را اداره می کنیم. ما از روز اول به نمایندگی از شهرستان پروژه تولید می کنیم. ما ضمن تلاش برای آسودگی خاطر بورسا در بسیاری از مسائل به ویژه ترافیک و حمل و نقل، سعی می کنیم با تجار و صنعتگران خود دور هم جمع شویم و با آنها گفت و گو کنیم و درگیر شویم. می‌خواهم از مغازه‌داران تاکسی‌رانی‌مان که عصر امروز در ایستگاه‌های خود میزبان ما بودند، تشکر کنم.»

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*