وزیر تورهان: "تعداد مسافران حمل شده توسط YHT به 44 میلیون نفر رسید"

تعداد مسافران حمل شده توسط وزیر تورهان YHT به 44 میلیون نفر رسید
تعداد مسافران حمل شده توسط وزیر تورهان YHT به 44 میلیون نفر رسید

📩 19/11/2018 12:09

وزیر حمل و نقل و زیرساخت، مهمت کاهیت تورهان، تعداد مسافران قطار سریع السیر (YHT) را به 44 میلیون نفر رساند و گفت: "ما به پایان پروژه قطار سریع السیر آنکارا-سیواس نزدیک شده ایم. " گفت.

تورهان طی سخنانی در یکصد و سی و چهارمین اجلاس باب علی که با عنوان "چشم انداز نو در فرهنگ و گردشگری" در استانبول برگزار شد، به فعالیت های انجام شده در زمینه حمل و نقل و ارتباطات در 134 سال گذشته اشاره کرد و توضیح داد که آنها ترکیه را به کشوری تبدیل کرده اند که در آن کشوری است. در زمینه حمل و نقل و ارتباطات با دنیا رقابت می کند.

ما ساخت راه آهن را به یک سیاست ملی تبدیل کردیم.

تورهان با بیان اینکه در 16 سال کشور را به جاده های جدید مجهز کرده اند، راه آهن را به یک سیاست ملی تبدیل کرده اند، راه های هوایی را در داخل و خارج بسته کرده اند، کل کشور را به آخرین فناوری های ارتباطی مجهز کرده اند. گفت: «می‌توانید قدردانی کنید که نه با سرمایه‌گذاری در حمل‌ونقل و ارتباطات، بلکه نجات نسل‌هایی که قصد زنده ماندن دارند. بر اساس این ایده، ما تاکنون 515 میلیارد لیره برای تقویت زیرساخت های حمل و نقل و ادغام با جهان سرمایه گذاری کرده ایم. او گفت.

ترکیه یک کشور کریدور در محور شرق به غرب، شمال به جنوب است.

تورهان با بیان اینکه ترکیه را که به عنوان یک کشور کریدور در محور شرق به غرب تعریف می شود را به کریدوری در خط شمال به جنوب تبدیل کرده اند، گفت: به همین دلیل این کشور به بحرانی ترین پیوند جهان تبدیل شده است. سه قاره به هم می رسند

ما هزار و 983 کیلومتر راه آهن جدید ساختیم.

وزیر تورهان با بیان اینکه پس از سال ها دوباره اقدام به بافتن تورهای آهنی ترکیه را آغاز کردند، ادامه داد:

"در هزینه سوخت نیز با راه آهن صرفه جویی شد"

وی ادامه داد: 10 هزار و 789 کیلومتر از شبکه راه‌آهن موجود را به طور کامل تعمیر و بازسازی کرده‌ایم که بیشتر آن از روزی که ساخته شده است دستکاری نشده است. در سال 2004-2018، ما 138 کیلومتر راه آهن جدید با میانگین 983 کیلومتر در سال ساختیم. افزایش طول راه آهن که 12 کیلومتر است به 710 کیلومتر در سال 2023 جزو اهداف اصلی ما است. ما ترکیه را هشتمین کشور دنیا با قطارهای سریع السیر کردیم. "

تعداد مسافران حمل شده توسط YHT به 44 میلیون نفر رسید.

وی با تاکید بر اینکه تعداد مسافران حمل شده در خطوط تورهان YHT به 44 میلیون نفر نزدیک می شود، گفت: «به هر حال، ما در حال نزدیک شدن به پایان پروژه قطار سریع السیر آنکارا- سیواس هستیم. با بسیج راه آهن که از سال 2003 شروع کردیم، تعداد مسافران خود را از 77 میلیون به 2017 میلیون در سال 183 رساندیم. به این ترتیب در هزینه های سوخت نیز صرفه جویی شد.» گفت.

تورهان همچنین اظهار داشت که کار پروژه تونل سه طبقه که از زیر تنگه بسفر که شامل سیستم ریلی نیز می شود، به پایان رسیده است.

2 نظرات

  1. این یک خبر افتخار برای ترکیه ما است. امیدوارم توفیقات بیشتر باشه

  2. این یک خبر افتخار برای ترکیه ما است. امیدوارم توفیقات بیشتر باشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*