ورزش کانتری با دره آفتابگردان و جزیره دوچرخه برنده شد

این کشور با دره گل ماه و جزیره دوچرخه برنده ورزش شد.
این کشور با دره گل ماه و جزیره دوچرخه برنده ورزش شد.

📩 19/11/2018 11:18

رئیس جمهور توچ اوغلو که میزبان فاتح چینتیمار، رئیس فدراسیون دوومیدانی بود، گفت: "در سال 2020، ما میزبان مسابقات قهرمانی ماراتن دوچرخه سواری کوهستان در دره آفتابگردان و جزیره دوچرخه خواهیم بود. امیدوارم میزبان مسابقات ملی و بین المللی باشیم. از سوی دیگر، چینتیمار از رئیس جمهور توچ اوغلو برای آوردن دره آفتابگردان و جزیره دوچرخه به ورزش کشور تشکر کرد.

زکی توچ اوغلو شهردار شهرداری ساکاریا میزبان فاتح چینتیمار، رئیس فدراسیون دو و میدانی ترکیه بود. فاتح چینتیمار که برای اولین بار هنگام ورود به ساکاریا از دره آفتابگردان و جزیره دوچرخه دیدن کرد، از رئیس جمهور توچ اوغلو برای آوردن چنین امکانات زیبایی به ورزش کشور تشکر کرد. فاتح چلیکل، مدیر استانی ورزش و جوانان ساکاریا، یوسف ارطغرول اردم، مدیر شعبه ورزش و جوانان شهرداری کلانشهر، چینتیمار را همراهی کردند.

مناسب نه تنها برای دوچرخه سواری بلکه برای ورزش های دو و میدانی
چینتیمار در بازدید از دره آفتابگردان و جزیره دوچرخه، که بررسی پیست مسابقات ملی و بین المللی را که می تواند در تقویم فعالیت های فدراسیون دوومیدانی در سال 2019 گنجانده شود، انجام داده است، گفت: "این مکان نه تنها برای دوچرخه سواری مناسب است، بلکه برای مسابقات نیز مناسب است. ورزشکاری. من می خواهم از شما شهردار شهرداری کلان شهر تشکر کنم که این تسهیلات را به کشور ما رساندید. چینتیمار همچنین اظهار داشت که از افتتاح مرکز آمادگی المپیک ترکیه در ساکاریا و حضور بازیکنان باشگاه ساکاریا متروپولیتن بلدیه اسپور بسیار خوشحال هستند.

امکانات ورزشی خوب
شهردار توچ اوغلو با تاکید بر اینکه دره آفتابگردان و جزیره دوچرخه یک پروژه نمونه است، سخنان خود را آغاز کرد و گفت: ما فعالیت هایی را انجام می دهیم که از ورزش و ورزشکاران حمایت می کند. ما با امکانات ورزشی که در شهر خود ساخته ایم، فرصتی برای آموزش ورزشکاران جدید ارائه می دهیم. از طرفی ما فعالیت های ورزشی را در شاخه های مختلف در شهرداری خود ارائه می دهیم. در سال 2020 ما میزبان مسابقات قهرمانی ماراتن دوچرخه سواری کوهستان خواهیم بود. ضمن اینکه تیم بسکتبال ما هم در سوپرلیگ و هم در اروپا رقابت می کند. امیدوارم ساکاریای ما همچنان به پرورش ورزشکاران جدیدی ادامه دهد که باعث افتخار کشور ما در هر زمینه ورزشی شوند و آنها را به ورزش کشور بیاورند.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*