رویاها با دره آفتابگردان و جزیره دوچرخه به حقیقت می پیوندند

رویاها با دره گل ماه و جزیره دوچرخه به حقیقت می پیوندند
رویاها با دره گل ماه و جزیره دوچرخه به حقیقت می پیوندند

📩 06/11/2018 11:01

رئیس توچ اوغلو در ملاقات با انجمن Yenikentliler گفت: "ما به منطقه یک منطقه زندگی و ورزشی جدید در فضای سبز دادیم. امیدواریم سرمایه گذاری های ما در منطقه Yenikent ادامه یابد. با بیان "موفقیت برای هموطنانمان"؛ فکری ارسلان، رئیس انجمن گفت: «شما محله ینیکنت ما را به یک برند جهانی تبدیل کردید. رویاهای ما را به واقعیت تبدیل کردی متشکرم،» او گفت.

زکی توچ اوغلو شهردار شهرداری ساکاریا با انجمن Yenikentliler دیدار کرد. در جریان بازدید از ریاست جمهوری، رئیس جمهور توچ اوغلو، رئیس انجمن شهروندان ینیکنت، فکری ارسلان، رئیس محله Korucuk، Cuneyt Ulu، رئیس ناحیه Camili، یونس اوزچلیک، اعضای هیئت مدیره انجمن و ساکنان محله شرکت کردند. اعضای انجمن Yenikentliler با اهدای لوح قدردانی به رئیس جمهور Toçoğlu برای سرمایه گذاری های خود در منطقه Yenikent قدردانی کردند.

نام تجاری جهانی
فکری ارسلان، رئیس انجمن Yenikentliler، گفت: "پس از زلزله سال 1999، آداپازاری جدید در Yenikent تاسیس شد. البته سازگاری با سکونتگاه جدید، زندگی در آنجا و حل مشکلات دشوار بود. روزهای سختی داشتیم، اما آینده آداپازاری ینیکنت بود. ما نمی خواهیم زلزله فراموش شود. رئیس جمهور ما، زکی توچ اوغلو، همیشه بر واقعیت زلزله تاکید می کند. از طرف 80 هزار نفر از ساکنان ینیکنت، مایلیم از رئیس جمهور توچ اوغلو برای خدماتش به منطقه ما از روز اول تشکر کنیم. دره دوچرخه سواری آفتابگردان را در مدت بسیار کوتاهی به منطقه ما آورده اید. شما محله ما را به یک برند جهانی تبدیل کردید. رویاهای ما را به واقعیت تبدیل کردی متشکرم،» او گفت.

سرمایه گذاری هایی که به Yenikent ارزش می بخشد
رئیس جمهور توچ اوغلو که سخنان خود را با ابراز خرسندی از این دیدار آغاز کرد، گفت: از زحمت های شما متشکرم. وظیفه ما این است که به بهترین شکل ممکن به مردم خود خدمت کنیم. تقریبا 1999 سال از زلزله 20 می گذرد. ساکاریا هر 30 سال یک بار با یک زلزله بزرگ روبرو می شود. خوشبختانه در حال آماده سازی برای زلزله هستیم. منطقه Yenikent ما با سرمایه گذاری های ما روز به روز در حال توسعه است. خوشبختانه رضایت هموطنان ما را نیز خوشحال می کند.»

استخر شنای جدید
توچ اوغلو گفت: «ما دره آفتابگردان و جزیره دوچرخه را در مدت کوتاهی به بهره برداری رساندیم. ما در اینجا میزبان مسابقات جهانی خواهیم بود. در عین حال، مناطق سرسبز به خانواده ها و فرزندان ما این امکان را می دهد که اوقات خود را با لذت بگذرانند. یک استخر نیز به منطقه اضافه خواهیم کرد. او برای اولین بار این ایده را در دره آفتابگردان انجام داد. اکنون ما در حال کار بر روی یک مکان متفاوت هستیم. یک زمین 25 دهاری در منطقه Korucuk وجود دارد. ارزیابی های ما ادامه دارد. امیدوارم بهترین ها را برای منطقه محقق کنیم.»

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*