همه چیز از اتوبوس گرفته تا داروخانه های کشیک در آنکارا در "BIP" است.

اتوبوس
اتوبوس

📩 12/11/2018 11:16

شهرداری متروپولیتن آنکارا تمامی امکانات فناوری را در خدمات شهری در محدوده سیستم مدیریت شهر هوشمند ادغام می کند.

شهرداری متروپولیتن که از نزدیک تحولات فناوری را دنبال می کند. پس از انجام نوآوری های فراوان از PARDUS تا پارک های هوشمند، از E-Municipality تا Durak Ankara، اکنون از طریق برنامه "BIP" که بر روی اکثر تلفن های هوشمند نصب یا دانلود می شود، شهروندان پایتخت را ملاقات می کند.

شهرداری کلانشهر با اپلیکیشن "BIP" بسیاری از خدمات موجود را برای ساکنان پایتخت به ارمغان می آورد.

همه چیز از میز آبی گرفته تا داروخانه های کشیک "بیپ"

شهروندانی که "BIP" را دانلود می کنند که دسترسی مستقیم به برنامه های کاربردی در وب سایت شهرداری کلانشهر را به تلفن های هوشمند خود فراهم می کند.

-دسترسی مستقیم به جدول آبی،

- "Call Me" که امکان برقراری تماس رایگان با Mavi Masa را فراهم می کند.

-استعلام کسر و بدهی ASKİ،

-اتوبوس من کجاست؟

- بتوانید قسمت های خاصی از آنکارا را به صورت زنده از طریق دوربین تماشا کنید،

آنها شروع به به دست آوردن فرصت برای دسترسی به داروخانه های کشیک با اطلاعات مکان کردند.

خدمات به پای پایتخت می رود

شهردار کلانشهر معاون دکتر. مصطفی تونا همچنان با حفظ حساسیت خود بر "رضایت شهروندان" دستوراتی را به واحدها برای توجه به خواسته های شهروندان پایتخت می دهد.

اردوغان کورتوغلو، رئیس بخش پردازش اطلاعات شهرداری کلانشهر، با ارائه اطلاعات در مورد برنامه «کلان شهر در BIP است» اظهار داشت که شهردار تونا می خواست بر خدماتی تمرکز کند که زندگی شهروندان را تسهیل می کند و این خدمات را متنوع می کند و اطلاعات زیر را ارائه کرد:

«به لطف برنامه «BIP» موجود در تلفن های هوشمند، شهروندان ما اکنون می توانند با یک کلیک به پرکاربردترین خدمات شهرداری دسترسی داشته باشند. مثلا؛ هنگامی که پیوند "بیایید با شما تماس بگیریم" کلیک می شود، بلافاصله از Alo 153 Mavi Masa با شما تماس گرفته می شود. با لینک ASKİ می توانید از استعلام و کسر بدهی مطلع شوید و با به اشتراک گذاشتن موضوع خود نزدیک ترین داروخانه کشیک را بیابید. با وارد کردن شماره ایستگاه می توانید فوراً متوجه شوید که اتوبوس شما چه زمانی به ایستگاه می رسد. حتی می توانید برخی از مناطق را به صورت زنده با دوربین تماشا کنید.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*