پروژه قطار سریع السیر آنکارا-سیواس به تعویق نخواهد افتاد

پروژه قطار سریع السیر آنکارا سیواس به تعویق نخواهد افتاد
پروژه قطار سریع السیر آنکارا سیواس به تعویق نخواهد افتاد

📩 06/11/2018 10:19

داوود گل والی در بیانیه ای درباره منطقه دوم صنعتی سازمان یافته و پروژه قطار سریع السیر گفت که کار در هر دو پروژه با سرعت تمام ادامه دارد.

داوود گل فرماندار سیواس در مورد کارهای انجام شده در زمینه صنعت در استان ما اظهاراتی را بیان کرد. داوود گل فرماندار سیواس با بیان اینکه در سال های اخیر پیشرفت های جدی در زمینه صنعتی سازی در سیواس صورت گرفته است، اظهار داشت که با تکمیل کار در منطقه صنعتی سازمان یافته دمیراق، مسافت قابل توجهی در صنعتی سازی طی خواهد شد.

استاندار گل با بیان اینکه مناقصه زیرساخت منطقه دوم صنعتی ساماندهی شده انجام شده و کارها ادامه دارد، گفت: امیدوارم در دوره آینده مراسم کلنگ زنی برگزار کنیم. سرمایه گذاران هر از گاهی به شهر ما می آیند. ما در موقعیتی هستیم که می‌توانیم به سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند، فضا اختصاص دهیم.»

گل گفت: چیزی نیست که سرمایه گذاران از ما بخواهند و ما نمی توانیم انجام دهیم. زمان ورود سرمایه گذاران جدید و توسعه کسب و کار سرمایه گذاران موجود است. منطقه صنعتی دوم ما درست در کنار مرکز لجستیک است. دارای ریل قطار است. مکانی بسیار مورد توجه در میان مدت. کارآفرینانی نیز هستند که به این جنبه علاقه دارند. من مطمئن هستم که تخصیص مکان در اینجا به زودی آغاز می شود.

پروژه قطار سریع السیر به تعویق نخواهد افتاد

والی گل درباره پروژه قطار سریع السیر که قرار است سال آینده تکمیل شود، اظهار داشت که نوسانات اخیر ارز خارجی تاثیری بر این سرمایه گذاری ها نخواهد داشت.

فرماندار گل گفت: «پروژه قطار سریع السیر ارتباط چندانی با نوسانات ارز خارجی ندارد. این مسیر 400 کیلومتری فرد است. در حال حاضر، ریل گذاری در Yozgat Yerkoy شروع شده است. رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ما دستوراتی دارد. این پروژه در سال 2019 تکمیل خواهد شد. در برنامه عملیاتی 100 روزه، ریل گذاری کامل حدود 150 کیلومتر نیز وجود دارد. حدود 10 پیمانکار در این مسیر حضور دارند. همه آنها کارهای مختلفی انجام می دهند. به عبارت دیگر، اگر کار پیمانکاری قطع شود یا از کار خارج شود، تأثیری بر حامی دیگر ندارد.

گل با اشاره به اینکه دولت برای این پروژه نزدیک به 10 میلیارد لیره هزینه کرده است، گفت: به همین میزان نیز هزینه خواهد شد. غیرممکن است که آن را همانطور که هست رها کنیم. از این حیث این پروژه در موعد مقرر تکمیل خواهد شد. خوشبختانه یک قطار پرسرعت وجود دارد که می‌توانیم درباره زمان رسیدن آن صحبت کنیم.»

گل درباره توقف کار در برخی از کارگاه های ساختمانی گفت: «وقتی فروشگاهی در خیابان ایستاسیون شهر ما بسته است، این به معنای بسته شدن خیابان ایستاسیون نیست. آن مستاجر می رود، مستاجر جدید وارد می شود. هر پیمانکاری ممکن است مشکل داشته باشد. یا ممکن است مدیران با آن پیمانکار مشکل داشته باشند. یکی دیگر می آید و کارهای باقی مانده را تکمیل می کند.»

منبع: www.buyuksivas.com

4 نظرات

  1. چگونه از فرماندار آزاد مطلع شدم؟ این یک مرد سال 2018 است. الان کشورهای معمولی در دنیا قطارهای پرسرعت می سازند، می توانند بگویند که ما در مورد قطار سریع السیر صحبت می کنیم، پس شما در مورد قطار سریع السیر صحبت می کنید، حتی اگر دیر شده باشد. ایرادی نداره قطار پرسرعت بود جمله ای که بوی مغز تار عنکبوت عقب افتاده میده به نظر من.

  2. چگونه از فرماندار آزاد مطلع شدم؟ این یک مرد سال 2018 است. الان کشورهای معمولی در دنیا قطارهای پرسرعت می سازند، می توانند بگویند که ما در مورد قطار سریع السیر صحبت می کنیم، پس شما در مورد قطار سریع السیر صحبت می کنید، حتی اگر دیر شده باشد. ایرادی نداره قطار پرسرعت بود جمله ای که بوی مغز تار عنکبوت عقب افتاده میده به نظر من.

  3. تغذیه این پروژه با خطوط تکمیلی سیرت - سیواس، سامسون - سیواس، قارص - سیواس بسیار مهم است. علاوه بر این، موضوع دیگری که مسئولان سیواس باید بیشتر روی آن کار کنند، خرید سرمایه گذاری داخلی خودرو در سیواس است. اگر این امر موفقیت آمیز باشد، شرق آناتولی همراه با سیواس توسعه خواهد یافت و محصولات تولید شده از طریق ریل حمل و نقل خواهند شد، زیرا ارتباط ریلی به تمام نقاط کشور وجود دارد. موفقیت آن را خواهید دید. سیواس در میان 10 کلان شهر برتر قرار خواهد گرفت.

  4. تغذیه این پروژه با خطوط تکمیلی سیرت - سیواس، سامسون - سیواس، قارص - سیواس بسیار مهم است. علاوه بر این، موضوع دیگری که مسئولان سیواس باید بیشتر روی آن کار کنند، خرید سرمایه گذاری داخلی خودرو در سیواس است. اگر این امر موفقیت آمیز باشد، شرق آناتولی همراه با سیواس توسعه خواهد یافت و محصولات تولید شده از طریق ریل حمل و نقل خواهند شد، زیرا ارتباط ریلی به تمام نقاط کشور وجود دارد. موفقیت آن را خواهید دید. سیواس در میان 10 کلان شهر برتر قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*