شهر هوشمند قهرمان معراش

هیروماراهای شهر هوشمند
هیروماراهای شهر هوشمند

📩 19/11/2018 11:35

قهرمانماراش با حفظ عنوان خود به عنوان یک شهر باستانی با ارزش های تاریخی و فرهنگی خود، به سرعت در حال پیشرفت به سمت تبدیل شدن به یک شهر هوشمند است و شهرداری کلان شهر کوهرامانماراش به تلاش خود برای ارائه بهترین خدمات به مردم ادامه می دهد.

شهرداری کلان شهر که با استفاده بهینه و موثر از منابع عمومی قهرمان معراش آینده را ساخته است، در این نقطه از سیستم های هوشمند استفاده می کند.

شهرداری کلان شهر کهرامانماراش که برای اولین بار در ترکیه اپلیکیشن Spiritual Adoption Button را راه اندازی کرده است، با استفاده از نرم افزار ملی PARDUS، در مسیر تحول دیجیتال با شبکه فیبر نوری خود پیش می رود و در دروازه دولت الکترونیک خدمت می کند، به اطلاع شهروندان می رساند. فیلم تبلیغاتی "شهر هوشمند قهرمان معراش".

شهرداری کلان شهر که به سرعت در حال پیشروی به سمت تبدیل شدن به یک شهر هوشمند است، بی وقفه به تلاش خود برای ارائه بهترین خدمات به مردم ادامه می دهد.

VMS ها (سیستم پیام متغیر) که به عنوان مدیریت ترافیک و صفحه نمایش اطلاعات استفاده می شود، اطلاعات را به شهروندان و رانندگان منتقل می کند. این سیستم فقط از صفحه های دیده شده تشکیل نمی شود. در پس زمینه، سنسورهایی وجود دارد که وسایل نقلیه را در نقاط مهم شهر شمارش می کند. با این سنسورها نقشه های چگالی ایجاد می شود و آنالیز ترافیک انجام می شود.

و روی نمایشگرها منعکس می شود تا شهروندان راهی راحت و راحت را انتخاب کنند.

جدای از این، اطلاعاتی در مورد زمان سفر به نقاط مهم مانند ایستگاه اتوبوس، فرودگاه، بیمارستان و اینکه چند دقیقه با استفاده از فناوری می‌توان به آن رسید، ارائه می‌شود.

علاوه بر این، در صفحه‌های مدیریت ترافیک، جاده‌های بسته، جاده‌های یک طرفه، موقعیت‌های تصادف یا بلایای فوق‌العاده و شرایط آب‌وهوایی به‌صورت پویا روی صفحه نمایش داده می‌شوند.

شبکه فیبر نوری که اساس این پروژه ها و زیرساخت شهرهای هوشمند است به 95 کیلومتر رسیده است. شروع به ثمر دادن کرده است. کار روی این موضوع به سرعت ادامه دارد.

به لطف برنامه های شهر هوشمند که توسط شهرداری کلان شهر قهرمانماراش انجام شده است، همه چیز سریعتر است و پروژه های دوستدار انسان و طبیعت تولید می شود.

دکمه پذیرش معنوی، ایستگاه‌های هوشمند، جمع‌آوری کرایه الکترونیکی، صفحه‌های اطلاعات مسافران، دستگاه‌های پرکن کارت کیوک، اتوبوس من کجاست؟، اینترنت رایگان داخل خودرو، تقاطع‌های هوشمند، کنترل ترافیک تک نقطه‌ای، گذرگاه ایمن برای عابران پیاده، سیستم‌های اطلاعات ترافیک، فاضلاب تصفیه خانه، شهرداری ملی قهرمان مرعش، که با خدماتی مانند نرم افزار PARDUS، راه حل های هوشمند برای نیازمندان، دوربین های شهری، شهرداری سیار، شهرداری E، KASKİ Matik، اینترنت قطب های خورشیدی و شارژ در تلاش است تا بهترین خدمات را به شهروندان ارائه دهد. و سیستم اطلاعات شهر، به سرعت در حال پیشرفت به سمت تبدیل شدن به یک شهر هوشمند است.

این نمایش پرده ای به جاوا اسکریپت نیاز دارد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*