برخی از جاده ها به دلیل چهلمین ماراتن استانبول به روی ترافیک بسته می شوند

برخی از جاده ها به دلیل چهلمین ماراتن استانبول به روی ترافیک بسته خواهد شد
برخی از جاده ها به دلیل چهلمین ماراتن استانبول به روی ترافیک بسته خواهد شد

📩 09/11/2018 18:22

برخی از جاده‌ها در چهلمین ماراتن استانبول وودافون که توسط اسپور استانبول، یکی از شرکت‌های تابعه شهرداری کلان‌شهر استانبول، در روز یکشنبه، 11 نوامبر، با موضوع «به سوی یک فردای سالم، استانبول بدوید»، برگزار می‌شود، به‌طور موقت به روی ترافیک بسته خواهند شد.

• مسیرهای پیست و تمامی راه های منتهی به این مسیرها از ساعت 05.00 تا 14.30:XNUMX صبح روز مسابقه به روی ترافیک بسته می شود.
• با نشان دادن شماره سینه خود، شرکت کنندگان می توانند از IETT، مترو، مترو سبک، تراموا، اتوبوس های دریایی و کشتی های شهری به صورت رایگان بهره مند شوند.
• اتوبوس هایی که ورزشکاران ماراتن (42 کیلومتر)، 15 کیلومتر و 10 کیلومتر را به نقاط شروع در صبح مسابقه منتقل می کنند، از ساعت 07.00:07.30 تا XNUMX:XNUMX از تکسیم و میدان سلطان احمد حرکت خواهند کرد.
• اتوبوس هایی که ورزشکاران مسابقه عمومی را به نقطه شروع حمل می کنند، از ساعت 07.30:08.20 تا XNUMX:XNUMX از Mecidiyeköy حرکت می کنند.
در مسابقه ای که اولین استارت از ساعت 15:08.45 صبح در ضلع آناتولی پل شهدای 15 جولای انجام می شود، مسابقاتی که در 4 دسته اصلی در فواصل زمانی 42,195 دقیقه برگزار می شود، آغاز می شود. دوی ماراتن (15 کیلومتر) در وودافون استانبول ماراتن در سلطان احمد، 10 کیلومتر دوی در ینیکاپی، 8 کیلومتر دوی در امینونو و دوی عمومی (XNUMX کیلومتر) در پارک وودافون به پایان می رسد.
زمان شروع مسابقات به شرح زیر خواهد بود:
08.45 شروع مسابقه با ویلچر
09.00 شروع مسابقه 42K
09.15 شروع مسابقه 15K
09.30 شروع مسابقه 10K
09.45 8K اجرای عمومی

جاده هایی که به روی تردد وسایل نقلیه بسته می شود به شرح زیر است:
خیابان کیسیکلی، الحاقیه شمالی و جنوبی D-100، دسترسی جنوبی بزرگراه D-100 جلوی کوشباکیش Caddesi Petrol-Iş، دسترسی جنوبی خیابان ماهیریز D-100، پل آلتونی زاده D-100 جنوب به شمال، Tophanelioğlu Caddesi Gold Bilgisayar100 front D-1 مشارکت جنوب به شمال، مشارکت بیلربی، جدایی گونی زینچرلیکویو، مشارکت Sait Çiftçi، شرکت از فنرباغچه گوزتپه به بخش TEM، مشارکت در جهت ریدوان ددئوغلو از باغ گیاه شناسی، شرکت در ریدوان ددئوغلو از آتاشهیر شمالی، از چرخش های FSM. تقاطع جاده کمربندی، از جنوب می آید و به شمال می پیوندد، به شمال می پیوندد زیر پل مصطفی کمال، جایی که دوی عمومی زیر پل آلتونی زاده شروع می شود، بین دوی ماراتن و دوی عمومی، ورودی پارک، محل ماراتن شروع می شود، خروجی پارک، خروجی پارک، بین گردان ها و ناحیه گردان شمالی، سمت اروپا، چراغ های فرماندهی مرکزی، جلوی اوپل گرچک، الحاقیه پل Sait Çiftçi (دسترسی جنوبی بزرگراه E-5)، جلوی دبیرستان سابانجی، چراغ های ستاره، ورودی خیابان آکدوغان، نقاش حمدی بی، بی Ostancı Veli، Abbasağa، Hasfırın، خیابان های Serence Bey، پیچ های اورتاکوی، میدان بشیکتاش، چراغ های Vestel، چراغ های Palangalar، میدان Ortaköy، ورودی خیابان Muhakkik، چراغ های Akaretler، جلوی هتل VIP، من آن را از پایین دوست دارم، جلوی Süzer Plaza، خیابان Kadırgalar پیچ های جاده خاکی، تقاطع مته، ابتدای Gümüş Caddesi، فرود از Gümüşsuyu به جاده خاکی، چراغ های Dolmabahçe، جلوی Kahve Dünyası، ابتدای خیابان Akyol، رئیس مجلس Mebusan Yokusu، بعدی به شیرینی فروشی آیدیلیمی، Kabataş چراغ‌ها، چراغ‌های فندقی، خروجی بندر دریایی، چراغ‌های سه‌شنبه بازار، ورود به خیابان Boğazkesen، چراغ‌های Boğazkesen، چراغ‌های Tophane، ورود خیابان Revani، چراغ‌های Kemeraltı، میدان Karaköy، چراغ‌های پنجشنبه بازار، جهت اجباری از Azapkapı به Tarlabaşi، از ورودی میدان Shişhane Bankalar Caddesi ، ورود به بازار Persembe از Tarlabaşı، جهت اجباری از چراغ های Şişhane به Kasımpaşa، تقاطع از Kasımpaşa به Unkapanı Bridge، اتصال پل Unkapani از بازار Persembe، از Sahil Kennedy Caddesi Ataköy Havuzlu Junction Havuzlu Gunch Havuzlu و جهت خیابان Sirkeacipal در جنوب. ، خیابان رشادیه، بلوار آتاتورک، بلوار مصطفی کمال پاشا، میدان اسب سلطان احمد، خیابان یرباتان، خیابان کلودفرر، خیابان نوروسمانیه، میدان ایاصوفیه و پل های گالاتا و اونکاپانی به روی ترافیک بسته می شود.

در عین حال، ماراتن توسط مرکز هماهنگی حوادث شهرداری کلانشهر استانبول لحظه به لحظه رصد می شود و با ایجاد میز بحران از رویدادهای منفی احتمالی جلوگیری می شود. یک تیم ویژه که قرار است در AKOM ایجاد شود، ماراتن را زیر نظر گرفته و اقدامات احتیاطی لازم را انجام خواهد داد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*