عملیات حفاری برای پروژه میدان اولوس جدید آغاز شد

عملیات حفاری پروژه میدان ملت جدید آغاز شده است
عملیات حفاری پروژه میدان ملت جدید آغاز شده است

📩 08/11/2018 17:44

برای اولین بار، معاون شهردار شهرداری آنکارا. دکتر. کار حفاری برای «پروژه میدان اولوس جدید» آغاز شده است که از جمله پروژه های اولویت دار است که وی از مصطفی تن شنید.

آنکارا به لطف «پروژه میدان ملت» که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های پیاده‌روی محقق شد، میدان جدیدی خواهد داشت که پس از دیدار با شهروندان و سازمان‌های غیردولتی با همفکری و با شعار «همانطور که قول داده بودیم. .."

حفاری در مرحله اول در 10 نقطه به پایان رسید.

عملیات حفاری درست پس از بیانیه رئیس جمهور تونا مبنی بر اینکه "میدانی شایسته آنکارای خود خواهیم ساخت" آغاز شد.

در چارچوب مطالعات آغاز شده توسط وزارت حمل و نقل و زیربنا، اداره کل راهداری، وزارت محیط زیست و شهرسازی و شهرداری کلانشهر، در مرحله اول، عملیات حفاری در 10 نقطه تکمیل شد.

اولین عملیات حفاری که زیرساخت های اولوس و منطقه اطراف را آشکار می کند، از مقابل مسجد ملیک هاتون و خیابان عدنان سایگون آغاز شد.

حفاری در مجموع در 80 نقطه انجام خواهد شد

عملیات حفاری انجام شده توسط اداره کل راهداری که شهرداری کلانشهر از حمل و نقل و پشتیبانی زیرساختی آن برخوردار است، در مجموع در 80 نقطه مختلف در اولوس و اطراف آن انجام خواهد شد.

مسؤولان معاونت علمی کلانشهر با بیان اینکه حفاری که به مدت دو ماه به طول می انجامد، تنها با روش بندکشی و بدون بستن راه ها به روی تردد وسایل نقلیه انجام می شود، گفت: با حفاری های انجام شده در این محدوده آغاز شد. محدوده عملیات ساماندهی و پیاده‌روی میدان اولوس، تمامی زیرساخت‌های منطقه از قبیل آب، فاضلاب و آب باران را مورد بررسی قرار داده و پروژه‌های کاربردی را تکمیل کرده و مشخص می‌کنیم.

این مسئولین با اشاره به اینکه مرحله دوم حفاری در خیابان چانکیری و بلوار آتاتورک انجام می شود، گفت: به این ترتیب در 80 نقطه به صورت مرحله ای کار خواهیم کرد.

 

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*