تله کابین دنیزلی و فلات باغباشی، مرکز گردشگری کوهستانی

مرکز گردشگری کوهستانی، تله کابین دنیزلی و ارتفاعات باغباسی
مرکز گردشگری کوهستانی، تله کابین دنیزلی و ارتفاعات باغباسی

📩 08/11/2018 18:39

تله کابین دنیزلی و فلات باغباشی که در تاریخ 17 اکتبر 2015 توسط شهرداری کلانشهر دنیزلی به بهره برداری رسید تا بتواند زندگی اجتماعی ساکنان دنیزلی را غنی کند و بتوانند اوقات خود را در طبیعت سپری کنند، طی 3 سال به 2 میلیون بازدیدکننده رسید.

تله کابین دنیزلی و فلات باغباشی که در ترکیه بی نظیر است که دارای طولانی ترین تله کابین در دریای اژه است که شهرداری کلان شهر دنیزلی مدت ها آرزویش را داشته است، طی 3 سال به 2 میلیون بازدید کننده رسید. شهرداری کلان شهر دنیزلی BELTAŞ رئیس هیئت مدیره Mehmet Teke از 17 میلیونمین بازدید کننده تله کابین دنیزلی و فلات باغباشی استقبال کرد که در 2015 اکتبر 2 به بهره برداری رسید. مهمت تکه رئیس هیئت مدیره BELTAŞ با بیان اینکه آنها 3 میلیونمین بازدید کننده از این تأسیسات هستند که دقیقاً 2 سال پیش با استقبال از زوج ارول-گلستان اسکی و برادرزاده آنها علی کوزو به بهره برداری رسید، به ارول اسکی تبریک گفت و خاطرنشان کرد که آنها. به او و خانواده اش پذیرایی های مختلفی می کرد. تکه که زوج سابق خود را به فلات باغباشی همراهی می کرد، گفت که این مرکز با چشم انداز و ساختار باشکوه خود که مردم را شگفت زده می کند، همچنان پذیرای بازدیدکنندگان از ترکیه و خارج از کشور است.

جاذبه چهار فصل

محمد تکه، رئیس شهرداری BELTAŞ شهرداری دنیزلی با ارائه اطلاعاتی درباره تله‌کابین دنیزلی و فلات باغباشی، یکی از بزرگترین پروژه‌های گردشگری شهرداری کلان‌شهر دنیزلی، اظهار داشت که طی 3 سال به 2 میلیون بازدیدکننده رسیده است و گفت: «تله‌کابین دنیزلی و باغباشی که توسط عثمان زولان شهردار شهرداری کلان شهر دنیزلی ما به دنیزلی ما آورده شد.این فلات دقیقاً در کنار شهر قرار دارد و به مرکز جاذبه برای هر چهار فصل تبدیل شده است. شهروندان ما که در تابستان غرق در گرما هستند و می خواهند در زمستان برف ببینند، به اینجا هجوم می آورند. علاوه بر دنیزلی، همه مهمانان ما از خارج از شهر و خارج از کشور این مکان را دوست دارند و همچنان مورد تقاضا هستند. ما شبانه روز تلاش می کنیم تا با امکانات اقامتی، مناطق اجتماعی، بازی ها و مکان های تفریحی به شهروندان خود خدمت کنیم.

با تشکر از رئیس جمهور زولان

ارول اسکی، دو میلیونمین مهمان تله کابین دنیزلی و فلات باغباشی، اظهار داشت که از شگفتی که تجربه کرده بسیار خوشحال است و از شهردار کلانشهر عثمان زولان برای آوردن چنین امکانات زیبایی به دنیزلی تشکر کرد. اسکی با بیان اینکه اغلب به این مرکز می آیند، گفت: «ما مهمانان خود را از خارج از کشور می آوریم تا از اینجا دیدن کنند. آنها همچنین این مکان، به خصوص فلات را بسیار زیبا و باشکوه می دانند.» همسرش گلستان اسکی تاکید کرد که آنها مکررا از تله کابین دنیزلی و فلات باغباشی بازدید می کنند و گفت: «این مکان بسیار زیبا و باشکوهی است. ما داریم می آییم و مهمان هایمان را می آوریم. ما از همه کسانی که کمک کردند تشکر می کنیم."

تمجید از توریست نیوزلند

درحالی‌که تله‌کابین دنیزلی و فلات باغباشی که 365 روز در سال در خدمت هستند، با زیبایی‌های زیبای خود از جمله مکان‌های مورد توجه برای دوستداران طبیعت هستند، Hulusi Çetin، یکی از بازدیدکنندگان از کوجالی، گفت: "ما از زیبایی بسیار خوشحالیم. و خدمات در اینجا آیفر چتین گفت: "ما سعی می کنیم هر سال بیایم، از خدمات اینجا بسیار راضی هستیم، فلات بسیار زیبا است." تگ لیتون که از نیوزلند به تله‌کابین دنیزلی و فلات باغباشی آمده بود، همچنین اظهار داشت که برای اولین بار به ترکیه سفر کرده است. نیوزلند جنگل های زیبایی دارد، اما اینجا هم زیباست. آمدم پاموکاله را ببینم. من این مکان را زمانی کشف کردم که به دنبال فعالیت هایی برای انجام دادن در دنیزلی بودم. او گفت: «این مکان واقعاً زیبا است.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*