شرکت یاپی مرکزی در نهمین اجلاس زیرساخت‌های راه‌آهن و راه‌آهن آفریقای مرکزی و شرقی

مرکز ساخت و ساز در 9 اجلاس راه آهن و راه آهن آفریقای میانه و شرقی شرکت کرد
مرکز ساخت و ساز در 9 اجلاس راه آهن و راه آهن آفریقای میانه و شرقی شرکت کرد

📩 06/11/2018 14:12

یاپی مرکزی حامی و در نهمین اجلاس زیرساخت‌های راه‌آهن و راه‌آهن آفریقای مرکزی و شرقی که در دارالسلام تانزانیا برگزار شد و بین 9 تا 10 اکتبر 2018 به مدت دو روز ادامه داشت، شرکت کرد. در این اجلاس نمایندگان وزارت حمل و نقل و ادارات مرتبط کشورهای آفریقای شرقی و مرکزی و بازرگانان داخلی و خارجی در این کشور حضور داشتند.

در جلسه ای که در روز اول برگزار شد، Erdem Arıoğlu، نایب رئیس هیئت مدیره به نمایندگی از یاپی مرکزی، در مورد این شرکت و کارهای آن سخنرانی و ارائه کرد.

در طول نمایشگاه، علاقه زیادی به غرفه Yapı Merkezi، شرکت و کار آن نشان داده شد.

اردم آری اوغلو، نایب رئیس هیئت مدیره، اظهار داشت که با اعلامیه ای که در این اجلاس اعلام کرد، می توانند پس از پایان اجلاس با شرکت کنندگان از پروژه DSM بازدید میدانی داشته باشند.

در 11 اکتبر 2018، یک سفر میدانی به پروژه DSM با هیئتی متشکل از Erdem Arıoğlu، Abdullah Kılıç و سایر شرکت کنندگان خارجی از تانزانیا برگزار شد. این سفر میدانی با بازدید از منطقه تولید تیرآهن پیش ساخته در محل ساخت و ساز ایلالا آغاز شد. عبدالله قلیچ اطلاعاتی در مورد تولید و نحوه کار این مرکز به شرکت کنندگان داد. در ادامه مهندسان داخلی این شرکت مراحل ساخت را برای شرکت کنندگانی که از قسمت ساخت ویاداکت بازدید کردند تشریح کردند. پس از بازدید از کمپ ایلالا، مسیر ساخت و ساز سوگا ساخته شد و پل سازی در مسیر در محل مورد بررسی قرار گرفت. عبدالله کیلیچ مراحل ساخت را برای شرکت کنندگان توضیح داد و به سوالات آنها پاسخ داده شد. در ادامه سفر میدانی از جاده خدمات، شرکت کنندگان به محل ریل گذاری اولین ریل آمدند و آن را مورد بررسی قرار دادند. پس از آن، به شرکت کنندگانی که به ناهار رفته بودند، فیلم پیشرفت پروژه در سپتامبر 2018 نشان داده شد و ارائه ای در مورد پیشرفت پروژه ما به نمایش درآمد. پس از صرف غذا، مهندسان بومی شرکت روند تولید را برای شرکت کنندگانی که از کارخانه تختخواب بازدید کردند تشریح کردند و مراحل تولید به ترتیب نمایش داده شد.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*