تاریخ افتتاح خط مترو Üsküdar-Çekmöy اعلام شد

تاریخ افتتاح خط مترو uskudar cekmekoy اعلام شد
تاریخ افتتاح خط مترو uskudar cekmekoy اعلام شد

📩 08/11/2018 17:52

مولود اویسال، شهردار شهرداری استانبول، در دفتر خود در مرکز تجارت جهانی، در رابطه با کار مترو استانبول بیانیه‌ای مطبوعاتی ارائه کرد. رئیس جمهور اویسال در پاسخ به سوالات خبرنگاران تاریخ افتتاح خط Ümraniye-Çekmöy را اعلام کرد.

مولود اویسال، شهردار شهرداری استانبول گفت: «ما مترو را به پایان رساندیم، پس از آخرین، تست رانندگی و صدور گواهینامه نیز به پایان رسید. ما در ساعت 21:15.30 یکشنبه XNUMX اکتبر افتتاح می کنیم. با آرزوی موفقیت برای استانبولی ها برای اولین بار در ترکیه مترو Üsküdar Ümraniye را به عنوان متروی بدون راننده افتتاح کردیم. اکنون خط دوم Ümraniye-Çekmöy را باز خواهیم کرد.

از روز یکشنبه شروع به کار خواهد کرد. با باز شدن مترو، محورهای مواصلاتی آن خط تغییر شکل می دهد. نحوه حمل و نقل اتوبوس های شهری به مترو و سایر وسایل حمل و نقل عمومی نیز شکل می گیرد. این حتی یک تسکین بسیار جدی خواهد بود.»

رئیس جمهور اویسال با بیان اینکه افتتاح خط مترو با مشارکت رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه انجام می شود، گفت: خط مترو اوسکودار عمرانیه ما دسامبر گذشته افتتاح شد. در حال حاضر خط Ümraniye Çekmöy افتتاح خواهد شد. یکشنبه 21 اکتبر ساعت 15.30 در میدان بالای ایستگاه مترو در ایستگاه مادنلر با حضور رئیس جمهور افتتاح خواهیم کرد.

ما از همه استانبولی ها در افتتاحیه خود استقبال می کنیم. برای استانبول ما موفق باشید. قبلاً 9 توقف به عنوان Üsküdar-Ümraniye داشتیم. در حال حاضر 7 ایستگاه افتتاح می شود که در مجموع 16 ایستگاه خواهد بود. این یکی از شلوغ ترین خطوط استانبول از نظر تراکم است.

اویسال رئیس İBB در مورد تعداد مسافران گفت: "ما فکر می کنیم که در حمل و نقل تسهیل جدی ایجاد خواهد شد. وقتی به بلندمدت نگاه می کنیم، این خط به طور متوسط ​​به 600-700 هزار می رسد، در حال حاضر 270-300 هزار است. با توجه به شکل گیری آن بر اساس خطوط تازه افتتاح شده در محورهای مواصلاتی در این گونه خطوط، پس از مدتی با تمام ظرفیت شروع به فعالیت می کند. از این نظر، در فرآیندهای آتی به یکی از شلوغ ترین خطوط تبدیل خواهد شد.»

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*