تله کابین در ترابزون توجه زیادی را به خود جلب می کند

تله کابین در ترابزون توجه زیادی را به خود جلب می کند
تله کابین در ترابزون توجه زیادی را به خود جلب می کند

📩 06/11/2018 20:33

بیش از 10 هزار بازدید کننده داخلی و خارجی از تله کابین بشیکدوزو استفاده کرده اند که نکته مهمی از نظر افزایش تنوع گردشگری در ترابزون از زمان افتتاح آن است. جیودت ارتورکمن، فرماندار منطقه بشیکدوزو اظهار داشت که پس از انجام سرمایه گذاری های برنامه ریزی شده در بشیکداغی، انتظار 100 هزار بازدیدکننده دارند.

تله کابین Beşikdüzü Beşikdağ که در ماه آگوست در ترابزون افتتاح شد توجه زیادی را به خود جلب می کند. خاطرنشان می شود در صورت تحقق سرمایه گذاری های تعیین شده در منطقه، تعداد بازدیدکنندگان از 2,5 هزار نفر فراتر می رود در حالی که بیش از 10 هزار بازدید کننده داخلی و خارجی از تله کابین Beyikdüzü در 100 ماه از تاریخ افتتاح آن استفاده می کنند.

جیودت ارتورکمن، فرماندار منطقه بشیکدوزو با اشاره به اینکه گردشگران داخلی و خارجی خطوطی به طول 150 تا 200 متر تشکیل می دهند تا در مواقع شلوغ وارد تله کابین شوند، گفت: پروژه آبشار ما در این منطقه باید هر چه سریعتر اجرا شود. وقتی با تله کابین بالا می رویم باید میزبان گردشگر باشیم.

ما یک کافه تریا و رستوران در آخرین ایستگاه 200 متری داریم. افتتاح و برنامه ریزی آن در حال انجام است. علاوه بر این، ما یک برنامه ریزی باغ وحش بزرگ داریم. در کوتاه مدت، ما در نظر داریم فقط کافه تریا و رستوران را افتتاح کنیم و تعداد بازدیدکنندگانی که به اینجا می آیند در دوره آینده به 100 هزار نفر خواهد رسید.

زیرا تعداد افرادی که بدون ترفیع کار کردند در 2,5 ماه از 10 هزار نفر گذشت. در دراز مدت، اگر کارهای دیگر تکمیل شود، صدها هزار گردشگر داخلی و خارجی فقط برای سوار شدن به تله کابین بشیکدوزو می آیند. این یک ارزش مهم برای ترابزون است.