تیم فنی از اداره منطقه هفتم TCDD بازدید کرد

بازدید تیم فنی از اداره منطقه ای tcdd 7
بازدید تیم فنی از اداره منطقه ای tcdd 7

📩 08/11/2018 18:29

رئیس بخش ظرفیت اداره کل TCDD، حلیم اوزگوموش، معاون رئیس جمهور زولکانی سوزر و تیم فنی ظرفیت سازی از اداره منطقه هفتم TCDD بازدید کردند.

کارهای انجام شده در چارچوب بهبود ظرفیت خطوط راه آهن در حوزه ریاست منطقه ای به میزبانی مدیر منطقه هفتم TCDD، آدم سیوری، مورد بحث و بررسی قرار گرفت. جلسات و مطالعات میدانی با حضور کارکنان مدیریت ارشد اداره منطقه و مدیران میانی برگزار شد.

در محدوده پروژه های ظرفیت سازی در افیون کاراهیسار؛ در ایستگاه Afyonkarahisar Ali Çetinkaya، فاز پروژه و کارهای در حال انجام اداره منطقه به منظور خارج کردن بارگیری و حمل و نقل لجستیکی از ایستگاه در محل توسط تیم فنی توسعه ظرفیت مورد بررسی قرار گرفت.

پروژه ساخت یک خط تقاطع 7 کیلومتری به موازات خط راه آهن موجود از چاییرباغ سیدینگ که ساخت آن در راستای خط اسکی شهیر توسط اداره منطقه هفتم TCDD تکمیل شد و ایجاد یک مرکز لجستیک به مساحت 8 هزار متر مربع در Şahitler Kayası. ، نمره کامل را از هیئت فنی دریافت کرد. خط راه‌آهن 300 کیلومتری و مرکز لجستیک تخصصی مرمر که پروژه آن در مرحله تکمیل است به هیئت فنی ارائه شد. اهمیت این پروژه ها به منظور انجام فعالیت های لجستیکی در خارج از ایستگاه افیون علی چتینکایا مورد تاکید قرار گرفت.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*