مسکن TCDD و شرکت های تابعه نباید فروخته شود

📩 01/10/2018 17:47

عبدالله پکر، رئیس اتحادیه کارگران حمل و نقل و راه آهن (Udem Hak-Sen)، گفت که منطقه 4 و اقامتگاه های TÜDEMSAŞ جایگاه مهمی در توسعه، فرقه و ترویج سیواس دارند.

پکر در بیانیه مکتوب خود گفت؛ ما شنیده‌ایم که TCDD و TÜDEMSAŞ TÜLOMSAŞ و TÜDEMSAŞ Lodgings که مکانی با چند بافت تاریخی جمهوری‌خواه باقی مانده در سیواس است، مانعی بر سر راه توسعه شهر ما است و باید فروخته شود. از نظر ما، اقامتگاه ها برعکس، با تاریخ جمهوری سیواس یکی هستند و خاطرات زیادی از تاریخ اخیر مردم ساکن در این شهر دارند. باید سرپا بماند. در حالی که آوارهای ساختمان قدیمی بیمارستان نمونه که امسال با عجله تخریب شد، در چشم است، کسانی که تلاش می کنند انبوهی از آوار و تخریب تاریخی را انجام دهند، این بار شور و شوق خود را از دست خواهند داد. مسکن که اولین سکونتگاه سیواس با باغ و منظم است، مستحق فروش نیست. این مکان باید به مکانی قابل زیست و زیباتر تبدیل شود. . ما به عنوان یک اتحادیه مخالف فروش، تخریب و تخریب این مکان هستیم و همیشه مخالف آن خواهیم بود. از توسعه آن حمایت نمی کند، برعکس، مانع است، نه حمایت. مردم ما، هموطنان سیواس ما که قبلاً در این اقامتگاه ها سکونت و زندگی کرده اند، به خوبی فکر فروش و تخریب اقامتگاه هایی را می دانند که سال ها مانند تمسید پلو گرم و گرم شده و در مقابل خانه گذاشته اند. مردم سیواس، چه کسانی و برای چه هدفی می خواستند ساخته شوند.

یک شهروند آلمانی که سال ها پیش در ساخت و ساز TÜDEMSAŞ کار می کرد، با همشهری اهل سیواس ملاقات کرد و سپس سؤال زیر را پرسید. آیا با ایجاد اضافات در اقامتگاه ها مدرن تر شده است؟ در حالی که گفتن ما می گوییم فروش این مکان درست نیست در حالی که سعی می کنیم فرزندان خود را که با فرهنگ مسکن بزرگ شده اند تربیت کنیم و سعی کنیم فرزندان خود را با این فرهنگ مسکن تربیت کنیم.

حتی تلفظ کلمه "فروش" بزرگترین آسیبی است که به سیواس وارد می شود. توصیه ما به کسانی که ذهن خود را صرف اقامتگاه ها و زمین های TÜDEMSAŞ و TCDD 4 Business Directory و نحوه خوردن آنها می کنند. بیایید این اقامتگاه ها را با حمایت از آنها به نقطه بسیار بهتری منتقل کنیم. بیایید تاریخ زنده شهر را با محوطه سازی بهتر بسازیم تا به مردم سیواس و ترکیه لطف کنید.
در نتیجه، اقامتگاه ها از هیچ چیز جلوگیری نمی کنند. همچنین فروش یا تخریب صحیح نیست. کار برای سیواس، نه برای منفعت، تخریب و فروش تک تک آثار جمهوری سیواس، به شهر ما که اساس جمهوری در آن گذاشته شد، نمی خورد.

ما به عنوان یک اتحادیه همیشه هر کاری که از نظر قانونی بتوانیم برای فروش و تخریب این مکان انجام خواهیم داد. ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا حکم تعلیق اعدام را دریافت کنیم که در صورت درخواست برای فروش یا تخریب، حق قانونی ماست.» گفت.

عبدالله پکر
رئیس اتحادیه کارگران حمل و نقل و راه آهن

1 نظر

  1. اگر قرار باشد اقامتگاه یا محل آنها برای اجاره به فروش برسد اشتباه است.مسکن باید به کارکنان tcdd که مناسب شغلشان هستند داده شود مثلاً به کارکنان فنی اپراتور واگن که در شیفت کار می کنند. قطار باید به افسران داده شود.. افسران سابق تودمسان مثل کارمندان دولتی سر کار می آیند و می روند.. بیشتر آنها خانه دارند. به آنها نیازی نیست. حتی تمامی مقامات منطقه که وضعیت مالی خوبی دارند و یا خارج از ساعات کاری به کار فراخوانده نمی شوند، نتوانند مسکن بگیرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*