حمل و نقل TCDD سهم مسافر بین المللی را افزایش می دهد

حمل و نقل tcdd سهم مسافران بین المللی را افزایش می دهد
حمل و نقل tcdd سهم مسافران بین المللی را افزایش می دهد

📩 06/11/2018 20:49

حمل و نقل TCDD که سفری اقتصادی، راحت و راحت را به ۲۶۵۰۰۰ مسافر در روز با قطارهای پرسرعت، معمولی و حومه شهری ارائه می دهد، ادعای خود را در حمل و نقل مسافر بین المللی نیز حفظ کرده است.

استانبول (Halkalı)- قطار سریع السیر صوفیه استانبول که هر روز بین صوفیه تردد می کند، به عنوان مقرون به صرفه ترین، راحت ترین و لذت بخش ترین گزینه حمل و نقل به اروپا توجه بیشتری را به خود جلب می کند.

تقاضا برای استانبول صوفیه اکسپرس صد درصد افزایش یافت

قطار سریع السیر صوفیه استانبول که با همکاری TCDD Tasimacilik و راه آهن بلغارستان راه اندازی شده است، هر روز بین استانبول و صوفیه تردد می کند. قطار سریع السیر که در تابستان به بخارست نیز ارتباط دارد، واگن های خواب و کاناپه دارد.

تقاضا برای قطار سریع السیر که سفر بین استانبول و صوفیه را در 10 ساعت به پایان رساند، نزدیک به صد درصد افزایش یافت. این قطار که تا سه ماهه پایانی سال 2017 سفری خوش را برای 10 هزار مسافر ارائه می کرد، در مدت مشابه سال 2018 میزبان 19 هزار مسافر بود.

مورد علاقه گردشگران ایرانی، قطار وان تبریز

قطار وان تبریز که با همکاری TCDD Tasimacilik و راه آهن ایران راه اندازی شده است، مورد علاقه گردشگران ایرانی برای سفر به ترکیه شده است.

این قطار که هفته‌ای یک بار حرکت می‌کند و شامل واگن‌های کوپه‌ای است، در ۱۱ ساعت و ۲۵ دقیقه به تبریز می‌رسد.

TCDD Tasimacilik تقریباً 2017 بلیط Interrail در سال 4 فروخت

کسانی که می خواهند آزادانه، اقتصادی و راحت سفر کنند Interrail را ترجیح می دهند. تقاضا برای بلیط قطار قطار روز به روز در حال افزایش است. اپلیکیشن بلیط که توسط اپراتورهای راه آهن اروپایی از جمله کشورمان پیاده سازی شده و حمل و نقل اقتصادی تری را در اختیار مسافران قرار می دهد، مزایای قابل توجهی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

بلیت‌های Interrail Pass به دارندگان این گذرنامه حقوق نامحدود سفر در مدت اعتبار 30 کشور اروپایی که عضو این سیستم هستند، می‌دهد. بلیت‌های Interrail فروخته‌شده توسط TCDD Tasimacilik از دو دسته «گذر جهانی Interrail» و «Interrail Bir Country Pass» تشکیل شده‌اند.

افراد در هر سن و حرفه ای به Interrail علاقه نشان می دهند که تقریباً 2017 نفر در سال 4 ترجیح دادند.

انواع اطلاعات در مورد قطارهای داخلی و بین المللی www.tcddtasimacilik.gov.tr/trains از آدرس یا مرکز تماس 444 82 33 قابل دریافت است.

 

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*