دکتر واگن تاریخی با مردم اوشاک ملاقات کرد

دیدار ماشین دکتر تاریخی با یوساکلیس
دیدار ماشین دکتر تاریخی با یوساکلیس

📩 06/11/2018 17:53

داکتر واگن (واگن اورژانس بهداشتی) که توسط اداره منطقه 3 TCDD ازمیر بازسازی شده بود، به ایستگاه Uşak آورده شد تا در چارچوب جشن های سالگرد 95 جمهوری به نمایش گذاشته شود.

در چارچوب جشن های سال 95 جمهوری ما، واگن اورژانس بهداشتی برای نمایش به ایستگاه اوشاک آورده شد و نمایشگاه نقاشی با موضوع "ایستگاه های اوشاک و راه آهن ما در جنگ استقلال" توسط فرماندار اوشاک افتتاح شد. سلیم دمیر. Sait Topoğlu معاون فرماندار و رئیس مجمع عمومی استان Uşak محمد نکار، معاون مدیر منطقه 3 TCDD Mehmet Soner Baş، مدیر بازنشسته بهداشت Cengiz Uzuncan، مدیران خدمات و کارکنان ما در افتتاحیه شرکت کردند. فرماندار دمیر پس از افتتاح از واگن بازدید کرد و اطلاعاتی را از مسئولان دریافت کرد.

در سالهای اول جمهوری برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به روستاها و شهرهایی که مرکز بهداشت نداشتند به کار گرفته شد. "دکتر واگن" (واگن اورژانس بهداشتی) شماره 3 که مجهز به دستگاه های پزشکی ویژه با اتاق عمل، داروخانه، تخت بیماران است و توسط اداره منطقه 456 TCDD بازسازی شده است که در آن پزشکان، پرستاران و مراقبان بیمار مشغول به کار هستند. معرفی کرد.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*