از وزارت صنعت و فناوری Bozankaya بازدید از امکانات آنها

از وزارت صنعت و فناوری bozankaya بازدید از امکانات آنها
از وزارت صنعت و فناوری bozankaya بازدید از امکانات آنها

📩 08/11/2018 16:22

حسن بویوکدیده، معاون وزیر صنعت و فناوری گفت که اولین اتوبوس برقی داخلی ترکیه و اولین صادرکننده مترو داخلی است. Bozankayaمرکز تولید در آنکارا.

تولید اولین اتوبوس برقی داخلی ترکیه با فناوری پیشرفته و سرمایه گذاری تحقیق و توسعه و برنده شدن در هر 8 مناقصه اتوبوس برقی برگزار شده در ترکیه Bozankayaحسن بویوکدیده معاون وزیر صنعت و فناوری از تاسیسات تولیدی کشور بازدید کرد.

در ژوئن، اولین صادرات مترو ترکیه به پایتخت تایلند، بانکوک. Bozankayaحسن بویوکدیده که اتوبوس های برقی، تراموا و وسایل نقلیه مترو را در تأسیسات آنکارا بررسی کرد، رضایت وزارت صنعت و فناوری را از محصولات داخلی و ملی که در محدوده فعالیت های تحقیق و توسعه توسعه یافته اند، اعلام کرد.

Bozankaya مالک مورات Bozankayaبویوکدیده با استماع مشکلات سیستم های ریلی و اتوبوس های برقی در ترکیه و برنامه های آتی این شرکت از ترکیه، اظهار داشت که دولت نسبت به این موضوع حساس است و در مورد اقدامات جدید برنامه ریزی شده اطلاعاتی ارائه کرد. حسن بویوکده که این مژده را می دهد که برخی از کارهای در دست اجرا در وزارتخانه در خصوص حل مشکلات صنعتگران به زودی تکمیل و اعلام می شود، گفت: ما در کنار صنعتگران هستیم. در وحدت ملی به اهداف خود به عنوان یک کشور نزدیکتر شویم Bozankaya از شرکت‌هایی که با فناوری‌های پیشرفته تولید می‌کنند، مانند شرکت‌هایی که محصولات داخلی و ملی در حوزه‌های استراتژیک و اولویت‌دار کشورمان دارند، همه حمایت‌های لازم را انجام خواهیم داد.» گفت.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*