صنعت متالورژی در Ankiros ملاقات می کند

بخش متالورژی با آنکیروس ملاقات می کند
بخش متالورژی با آنکیروس ملاقات می کند

📩 06/11/2018 19:28

Global metalürji sektörünün en önemli fuarlarından biri olan ANKIROS 2018 – “14. Uluslararası Demir-Çelik ve Döküm Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı”,ANNOFER 2018 – 13. Uluslararası Demirdışı Metaller Teknoloji, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı ve TURKCAST 2018 -8. Döküm Ürünleri İhtisas Fuarı, 25-27 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul TUYAP Fuar ve Kongre merkezinde gerçekleştirildi.

2 yılda bir düzenlenen ve Global Metalurji, Döküm, Demir Çelik ve Demir-dışı Metaller Sektörlerinin önemli oyuncularını bir araya getiren fuarda KARDEMİR’de etkin bir şekilde yerini aldı.

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede’nin katılımıyla 25 Ekim’de kapılarını açan fuara yurt içi ve yurt dışından yoğun ilgi gösterildi. KARDEMİR’le birlikte 1000’den fazla firmanın stant açtığı fuara 75 ülkeden ziyaretçi ve binlerce iş insanı katıldı.

KARDEMİR’in geniş bir yönetim ve teknik kadro ile katıldığı fuara 2 gün boyunca şirketten düzenlenen teknik gezilerle 80 mühendis ve formende katılımı sağlandı. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede ve Ankiros Genel Müdürü İbrahim Anıl’ında ziyaret ettiği KARDEMİR standında 3 gün boyunca yerli yabancı yüzlerce iş insanını ağırlayarak şirketimizin ürün ve hizmetleri tanıtıldı.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*