فرصت قطار پرسرعت نیز در مرزیفون OSB خواهد بود

همچنین یک فرصت قطار پرسرعت در مرزیفون osb وجود خواهد داشت
همچنین یک فرصت قطار پرسرعت در مرزیفون osb وجود خواهد داشت

📩 08/11/2018 16:57

فرماندار آماسیا دکتر عثمان وارول در منطقه مرزیفون بود تا کارهای زیربنایی در منطقه جدید اختصاص داده شده برای سرمایه گذاران در منطقه صنعتی سازمان یافته مرزیفون را بررسی کند. فرماندار دکتر عثمان وارول، معاونان حسن چیلز و لونت کاراهوجاگیل، گورکان دمیرکاله فرماندار منطقه مرزیفون، آلپ کارگی شهردار مرزیفون، هاسبی آلتونتاش مدیر OIZ مرزیفون و اعضای هیئت مدیره و اعضای مطبوعات در این مراسم حضور داشتند.

در منطقه صنعتی ساماندهی آماسیا مرزیفون، مراحل بسته بندی سطوح مسطح مرحله اول به پایان رسیده و در مجموع 41 متر مربع ناحیه صنعتی در 244.000 قطعه ایجاد شده است. پروژه های زیربنایی منطقه به اتمام رسیده و مناقصه آن توسط وزارت صنعت و فناوری انجام می شود.

به منظور پاسخگویی به تقاضای سرمایه‌گذاری شدید در منطقه صنعتی مرزیفون، روند واگذاری 10 هزار و 71.167 مترمربع زمین‌های صنعتی به XNUMX شرکت که سرمایه‌گذاری فوری را آغاز می‌کنند، آغاز شد. در آینده نیز به صورت مرحله ای به سایر سرمایه گذارانی که درخواست می دهند تخصیص خواهد یافت.

امروز از ابتدای فرآیند تخصیص، 10 شرکت با سرمایه گذاری تقریبی 55 میلیون لیر در منطقه صنعتی مرزیفون، زمینه اشتغال 1015 نفر را فراهم خواهند کرد. علاوه بر این، صادرات سالانه 10 میلیون لیر در نظر گرفته شده است.

فرماندار دکتر عثمان وارول با بیان اینکه این منطقه از نظر حمل و نقل نقطه بسیار خوبی است، گفت: از یک سو نزدیک به بندر سامسون و از سوی دیگر در چهارراه یکی از پرترددترین خطوط بزرگراه ترکیه واقع شده است. تقریباً با فرودگاه در هم آمیخته است و همچنین امکان دارد پروژه قطار سریع السیر توسط دولت ما به زودی محقق شود. تمام زیرساخت های حمل و نقل لازم برای یک پایگاه تولید واقعی برای OIZ امروزی را دارد.

مصطفی لونت کاراهوجاگیل معاون آماسیا با یادآوری تلاش‌های صورت گرفته برای ایجاد کارخانه‌ها تصریح کرد که این کارخانه‌ها در کنار تولیدکننده هستند و معاون حسن چیلز تاکید کرد: 41 هزار نفر در 4 شرکت همچنان در منطقه مشغول به کار هستند.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*