دوره پر کردن الکترونیکی در حمل و نقل عمومی در قونیه

📩 01/10/2018 17:57

شهرداری کلانشهر قونیه شروع به پر کردن کارت های دستی مورد استفاده در قیمت گذاری حمل و نقل عمومی در اینترنت و همچنین در نمایندگی های گسترده و باجه های عوارض در سراسر شهر کرده است.

کارت های دستی مورد استفاده در قیمت گذاری حمل و نقل عمومی متعلق به شهرداری کلانشهر قونیه اکنون از طریق اینترنت پر می شود.

شهرداری کلانشهر قونیه که دارای شبکه گسترده پرکن الکارت با 382 باجه عوارض و نمایندگی در سراسر قونیه است، خدمات پرکن آنلاین را نیز راه اندازی کرده است تا قونیه ها در صورت عدم امکان پرکردن از گیشه و نمایندگی ها دچار مشکل نشوند.

atus.konya.bel.tr، که وب سایت سیستم حمل و نقل عمومی هوشمند (ATUS) شهرداری کلان شهر است، یا http://www.konya.bel.tr می توانید با وارد کردن شماره شناسه TR یا شماره کارت خود از قسمت elkart در آدرس، سیستم را با یک کارت اعتباری پر کنید.

شهردار شهر قونیه، اوغور ابراهیم آلتای، گفت: «ما نوآوری دیگری را که شهروندانمان با استفاده از Elkart درخواست کرده بودند، به خدمت گرفتیم. علاوه بر پرس و جو در اینترنت، دانلود الکارت از طریق اینترنت نیز آغاز شده است. تبریک می گویم. می‌خواهم از برادران و خواهرانم که ایده‌های خود را ارائه کردند و در این خدمات مشارکت داشتند تشکر کنم.»

چگونه با کارت اعتباری پر کنیم؟

کسانی که می خواهند الکارت را شارژ کنند می توانند از کارت بانکی خود استفاده کنند. http://atus.konya.bel.trپر کردن الکترونیکی را از . کارتی که باید الکترونیکی پر شود باید یک کارت دستی شخصی سازی شده باشد (با عکس، ثبت شده با شماره TR ID) یا شماره کارت باید مشخص باشد. برای فعال کردن کارت پر شده کافی است زمانی که دستگاه به حالت بارگیری می‌رود، با فشار دادن دکمه سبز رنگ روی دستگاه کارت‌خوان (تأییدکننده) در وسیله نقلیه عمومی یا چرخ‌گردان، کارت خوانده شود.

اطلاعات دقیق atus.konya.bel.tr می توان در.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*