دهکده لجستیکی در کمال پاشا تأسیس شده است

خلیج لجستیک kemalpasada در حال ایجاد است
خلیج لجستیک kemalpasada در حال ایجاد است

📩 08/11/2018 17:55

ارتقای پروژه مرکز لجستیک ازمیر کمال پاشا که اولین دهکده لجستیکی نمونه ترکیه است توسط هیئت کارآفرین خوشه لجستیک اسپیل انجام شد.

در جلسه ای که در انجمن کارگزاران گمرک ازمیر برگزار شد، رئیس سرمایه گذاری لجستیک Ege Global Logistics Fevzi Akay، رئیس هیئت مدیره تعاونی ساخت و ساز INovasite، Bulent Akşakar و رئیس انجمن مشاوران گمرک ازمیر Taşkin Dalay اطلاعاتی در مورد فرآیندها ارائه کردند.

فوزی آکای در سخنرانی خود در جمع نمایندگان بخش لجستیک اظهار داشت که آنها در تلاش هستند تا یک ساختار مجهز و مدرن ایجاد کنند که نیازهای کشور و بخش را برآورده کند و این بخش را سرعت بخشد.

فوزی آکای با یادآوری اینکه شرکت های لجستیک پیشرو Ege Global Logistics Investments A.Ş را برای پروژه مرکز لجستیک ازمیر کمال پاشا تأسیس کردند، اظهار داشت که آنها با هماهنگی با تمام وزارتخانه ها و ادارات لازم در آنکارا کار می کنند. وی همچنین اظهار داشت که استانداری ازمیر و اتاق بازرگانی ازمیر نیز کمک های ارزنده ای داشته اند.

فوزی آکای گفت: بسیاری از عناصر مانند گمرک، مؤسسات صنعتی، شرکت‌های لجستیک، مناطق انبار، ریخته‌گری و صنعت فولاد با هم در این پردیس همکاری خواهند کرد که ما قصد داریم تحت عنوان مرکز خوشه‌بندی تخصصی لجستیک اسپیل در کمال پاشا خدمت کنیم. ما خطوط تجاری را در رشته های مختلف با گرد هم آوردن بخش های دولتی و خصوصی هماهنگ خواهیم کرد. ما می خواهیم مرکزی ایجاد کنیم که همه ذینفعان بخش را در بر بگیرد و در ساختاری که ایجاد خواهیم کرد به نیازهای آنها پاسخ دهد. این پروژه که کمک بزرگی به اقتصاد کشوری و بخشی خواهد کرد و راه را برای بخش لجستیک هموار می کند، با گام های محکمی در حال تکمیل است. می خواهم از همه کسانی که از من حمایت کردند تشکر کنم.»

کمک قابل توجهی به اقتصاد کشور
تاشکین دالای، رئیس انجمن کارگزاران گمرک ازمیر، بیان کرد که مرکز خوشه بندی لجستیک تخصصی اسپیل یک پروژه نمونه برای ازمیر و ترکیه است و از نظر اشتغال و ارزش افزوده پتانسیل بالایی دارد.

تاشکین دالای گفت: "به عنوان مشاور گمرکی، ما پل ارتباطی بین ذینفعان صنعت لجستیک هستیم. پروژه مرکز لجستیک با تولید و هماهنگی که ارائه می دهد به ازمیر ارزش افزوده و صادرات این شهر را افزایش می دهد. هدف ما ایجاد ارزش اقتصادی و ساختاری است که نیازهای صنعت لجستیک را برآورده کند. برای این منظور، ما خطوط تجاری را که شامل زمینه‌های تخصصی مختلف می‌شود، وارد پروژه خواهیم کرد.»

بولنت آکشاکار، رئیس هیئت مدیره تعاونی ساختمانی Inovasite که در این نشست صحبت کرد، اظهار داشت که تجار شهرک های صنعتی کوچک و متوسط ​​در این پروژه مشارکت خواهند داشت.

آکشاکار با اشاره به اینکه آنها خدمات مهمی را در پروژه دهکده لجستیک به عنوان اینووسایت انجام خواهند داد، افزود که این پروژه راه را برای بخش لجستیک هموار خواهد کرد.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*