کاراوسمان اوغلو: در حال افتتاح یک جاده زیرزمینی جدید در داریتسا هستیم.

ما در karaosmanoglu daricada راه جدیدی را از زیر زمین باز می کنیم
ما در karaosmanoglu daricada راه جدیدی را از زیر زمین باز می کنیم

📩 06/11/2018 11:48

اتحادیه شهرداری های جهان ترکیه (TDBB) و ابراهیم کاراوسمان اوغلو شهردار شهرداری کوجایلی از انجمن مردمی Darıca Eskişehir بازدید کردند. کاراوسمان اوغلو، شهردار داریجا شوکرو کاراباچاک و رئیس منطقه حزب عدالت و توسعه، مظفر بییک، به میزبانی جیلان کایا، رئیس انجمن، بر اهمیت سازمان‌های غیردولتی تاکید کردند و بار دیگر بیان کردند که مردم در مرکز سیاست و خدمات خود قرار دارند.

"ما باید به داریکای زیبا نگاه کنیم"
رئیس جمهور کارائوسمان اوغلو که خطاب به مردم اسکی شهیر گفته بود که کوجایلی اکنون توجه همگان را به خود جلب کرده و به عنوان شهری نمونه نشان داده می شود، گفت: اگر امروز شهر ما به این سطوح رسیده است، مردم و سازمان های غیردولتی ما در این امر سهیم بوده اند. گفت. ما باید به طور مداوم سطح خدمات ارائه شده به شهروندان را بالا ببریم. اگر زمانی که نام شهر نام تجاری ذکر می شود، Kocaeli به ذهن می رسد، باید از موفقیت خود محافظت کنیم و بدون کاهش سرعت به نوآوری ها ادامه دهیم. نیازی به دور زدن نیست، فقط باید به داریکا زیبا نگاه کنیم. منطقه Darica ما به خدماتی مجهز شده است که به بسیاری از مراکز شهر غبطه می خورد. با مناطق تفریحی و سواحل خود که در آن سبز و آبی می رقصند، به مرکز جذابیت تبدیل شده است. در زیرساخت‌ها و شهرسازی نمونه‌ای برجسته از شهرداری‌سازی را به نمایش می‌گذاریم که بر اساس مقتضیات عصر برنامه‌ریزی شده است.»

"ما همه مناطق خود را به ستاره درخشان کشور خود تبدیل کردیم"
ابراهیم کارائوسمان اوغلو، شهردار کلانشهر، با بیان اینکه خدمات بسیار مهمی را در این جاده که در سال 2004 شروع کردیم، اجرا کرده‌اند، گفت: «زمانی که در حال ساخت شهرهای برند بودیم، جمعیت و شهر را جدا در نظر نمی‌گرفتیم. پروژه هایی که ما متوجه شدیم برنامه هایی هم برای شهر و هم برای ساکنان آن بود. خدا را شکر، کوجایلی و همه مناطق خود را به ستاره های درخشان کشورمان تبدیل کرده ایم. ما همچنان به ارزش افزوده به شهر ادامه می دهیم. حزب عدالت و توسعه ما به رشد اقتصادی در مقیاس محلی و همچنین در سراسر کشور اهمیت می دهد.

"حمل و نقل راحت را برای شهروندان ما فراهم می کند"
کاراوسمان اوغلو شهردار ترکیه با بیان اینکه شالوده خط متروی ساحلی Gebze OSB-Darıca، اولین پله مترو کوجایلی، با مراسمی با حضور بینالی یلدیریم، رئیس مجلس ملی ترکیه گذاشته شد، گفت: «با پروژه عظیمی که بزرگترین سرمایه گذاری در تاریخ شهرداری کوجائی متروپولیتن کوجالی خواهد بود، این یکی از شهرهایی خواهد بود که دارای چند خط مترو در ترکیه خواهد بود. ما با سرمایه گذاری کل 5 میلیارد لیره یک تجارت مهم برای کشورمان راه اندازی کردیم. خط مترو Gebze OSB-Darıca Sahil، که پایه و اساس آن را گذاشتیم، اولین پله مترو کوجالی خواهد بود. ما شروع به حرکت در زیر منطقه داریکا کردیم. ما در حال افتتاح یک جاده زیرزمینی جدید در Kocaeli و Darıca هستیم. متروی ما به شهروندان ما حمل و نقل راحت ارائه می دهد. مناطق صنعتی سازمان یافته ما رگ حیات اقتصاد ترکیه هستند. هر روز صبح تقریباً 1 میلیون و 300 هزار نفر از استانبول برای اضافه کاری به شهر ما می آیند. هر روز عصر این شهروندان به استانبول باز می گردند. تداوم این جریان بدون خستگی شهر و نجات نیروی کار از استرس ترافیک یک نیاز حیاتی است. متروی ما شهر ما را از خستگی و نیروی کار را از استرس ترافیک نجات خواهد داد."

"آینده ترکیه ماست، کوکایلی ماست"
ابراهیم کارائوسمان اوغلو، شهردار شهرداری کوجائی با بیان اینکه از زمان روی کار آمدن حزب عدالت و توسعه، پروژه‌های بی‌شماری مانند مناطق صنعتی سازمان‌یافته، آژانس‌های توسعه منطقه‌ای و دوره‌های آموزش حرفه‌ای را در خدمت ملت قرار داده‌اند، گفت: «کشور ما به مرحله‌ای رسیده است. راه طولانی با اصلاحات در هر زمینه از بهداشت تا دفاع، از آموزش تا صنعت. شهرداری گرایی نیز یکی از موضوعات مهم این حرکت عمرانی بود. از حمل و نقل گرفته تا محوطه سازی، ما زمینه جدیدی را در شهرسازی ایجاد کردیم. آینده متعلق به ترکیه ما، کوجالی ماست. با این حال، ما سخت تلاش کرده‌ایم تا بهترین خدمات را به هموطنان خود که برای غذا و تجارت به اینجا می‌آیند ارائه دهیم و این کار را ادامه می‌دهیم.» این بازدید با گرفتن عکس یادگاری به مناسبت این روز پایان یافت.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*