استانبول به مرکز هوانوردی جهان تبدیل خواهد شد

استانبول مرکز هوانوردی جهان خواهد بود
استانبول مرکز هوانوردی جهان خواهد بود

📩 06/11/2018 18:03

M. Cahit Turhan وزیر حمل و نقل و زیرساخت گفت: "از این به بعد مردم از سراسر جهان از فرودگاه استانبول به تمام نقاط جهان سفر می کنند."

تورهان که برای اولین پرواز برنامه ریزی شده از فرودگاه استانبول به آنکارا با پرواز THY به شماره "TK 2124"، بلال اکشی، مدیر کل خطوط هوایی ترکیه (THY)، مدیر کل سازمان فرودگاه های دولتی (DHMİ) و رئیس هیئت مدیره به فرودگاه آمد. او با فوندا اوکاک به باجه چک آمد و یک بلیط نماینده خرید.

تورهان در بیانیه ای به خبرنگاران گفت: مسافران ما ساعت 11:10 امروز اولین پرواز از فرودگاه استانبول به آنکارا را خواهند داشت. مسافران ما اولین پرواز را به مقصد آینده ما، ترکیه بزرگ، ثروتمند، شاد و قدرتمند از فرودگاه استانبول به آنکارا خواهند داشت. از این پس، مردم از سراسر جهان، از سراسر جهان، از فرودگاه استانبول سفر خواهند کرد. از عبارات استفاده کرد

تورهان با بیان اینکه مسافران هم برای ترانسفر و هم برای بازدید از ترکیه به فرودگاه می آیند، ادامه داد:

مردم کشور ما نیز به کشورهای دیگر خواهند رفت. استانبول اکنون به یک مرکز هواپیمایی جهان تبدیل خواهد شد. اینجاست که تاریخچه هوانوردی غیرنظامی بازنویسی خواهد شد. امروز صفحه جدیدی در تاریخ در حال نوشته شدن است و با این فرودگاه صفحه طلایی تاریخ هوانوردی را به صفحات تاریخ اضافه می کنیم. تبریک می گویم. همه امکاناتی اندیشیده شده است تا افرادی که از این مکان بهره مند می شوند، همه افرادی که به سفر می روند خوشحال شوند و معاملات خود را آسان کنند. برای رفع نیازها تدابیری اتخاذ شد. همه اقدامات احتیاطی لازم از ورود به فرودگاه تا سوار شدن به هواپیما، از پیاده شدن مسافران ما تا خروج آنها از فرودگاه و حتی رسیدن به خانه انجام شده است تا از زمان خود به بهترین شکل استفاده کنند. و راحت ترین راه، از جمله ایمنی آنها. فضاهای اینجا بزرگ و راحت و جادار هستند. انواع سیستم های اتوماسیون و سیستم های امنیتی برای افزایش تحرک و سرعت افراد ایجاد شده است.

وزیر تورهان با تاکید بر اینکه پرسنلی که به مسافران ورودی خدمات می دهند نیز آموزش دیده اند، گفت: امروز در اینجا سه ​​نفر از من استقبال کردند. بلیط من را بریده و آماده کردند. کسانی که می آیند بلیطشان را آماده خواهند کرد و اگر بعد از چک کردن از اینجا وقت نداشته باشند، می توانند در اسرع وقت به هواپیما برسند. اگر وقت داشته باشند، این فرصت را پیدا می‌کنند که وقت خود را در کافه‌ها، مکان‌های استراحت، حتی فضاهای هنری و نمایشگاه‌ها بگذرانند، جایی که می‌توانند در مراکز خرید بنشینند و در آنجا شاد باشند و چای و قهوه بنوشند.» او گفت.

تورهان با بیان اینکه فرودگاه استانبول به عنوان یک مرکز زندگی طراحی شده است، گفت: امروز هیجان من را به نمایش بگذارید. من نمی توانم بسیاری از جزئیات و جزئیات را با شما در میان بگذارم، اما مردم با تجربه آن را یاد خواهند گرفت. من می خواهم همه بیایند و آگاهی را در اینجا ببینند. مردم ما بار دیگر به کشور، کشور و قدرت خود افتخار خواهند کرد.» گفت.

کاهیت تورهان که به پیش بند رفت و از نمایشگاه عکس های آرا گولر بازدید کرد، سپس بلیت تعدادی از مسافران را قطع کرد و در برج کنترل هوایی با کارکنان دیدار کرد. sohbet انجام داد

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*