آخرین گره در جاده کمربندی اینگول حل شد

در جاده کمربندی اینگل، آخرین گره من شکست
در جاده کمربندی اینگل، آخرین گره من شکست

📩 06/11/2018 18:55

شهرداری کلان شهر بورسا که به سرمایه گذاری های حمل و نقل خود در 17 منطقه علاوه بر مرکز شهر بدون کاهش سرعت ادامه می دهد، یک پل جدید در جاده حلقه ای İnegöl Ahmet Türkel اضافه کرده است، در حالی که اتصال جاده کمربندی به جاده آنکارا تقسیم شده است. شهردار کلان شهر علینور آکتاش با بیان اینکه اولویت آنها سرمایه گذاری زیرساختی و حمل و نقل در اینگول مانند تمام مناطق است، گفت که آنها گام به گام به سمت اهداف خود در حمل و نقل پیش می روند.

شهرداری کلان شهر که اولویت را به حمل و نقل در سرمایه گذاری در بورسا و مناطق آن می دهد و با برنامه های هوشمند تقاطع ها، تعریض جاده ها و اقدامات بازسازی، کاهش قابل توجهی در تراکم ترافیک در مرکز شهر ایجاد می کند، بدون کاهش سرعت به سرمایه گذاری خود در منطقه اینگول ادامه می دهد. . قسمت باقیمانده از جاده کمربندی احمد تورکل که توسط شهرداری اینگول از جلوی آتش نشانی اینگول تا پل دیدینلر ساخته شده بود توسط شهرداری متروپولیتن تکمیل شد. در حالی که یک پل اضافی در کنار پل موجود ساخته شد که جوابگوی نیاز نبود، یک جاده 3 کیلومتری به دنبال پل تا جاده آنکارا کشیده شد و به عنوان یک بلوار مهم به منطقه آورده شد.

کیفیت به جاده ها آمده است

پل باهچکایا که برای تامین نیاز در محدوده سرمایه گذاری های حمل و نقل جاری در منطقه اینگول کافی نبود، نیز تجدید شد. در محدوده کارهای انجام شده توسط معاونت حمل و نقل شهرداری کلانشهر، 2,6 کیلومتر آسفالت گرم تا منطقه کنورلار، 7 کیلومتر آسفالت گرم بین مادن تا غزلی، 3,5 کیلومتر آسفالت گرم تا منطقه حیریه و راه های ارتباطی، 4,2 کیلومتر آسفالت گرم است. روکش آسفالت گرم تا سلطانیه انجام شد. مجدداً در محله های Isaoren، Karakadı، İclaliye، Mezitler، Güneykestane، Sulhiye، Akbaşlar، Bahariye، Fındıklı، Tahtaköprü و Bahçekaya تقریباً 30 کیلومتر پوشش سطحی انجام شد.

به اهداف نزدیک تر می شویم

آلینور آکتاش، شهردار شهرداری کلانشهر یادآور شد که آنها در ابتدای فصل سال 2018 را سال جاده اعلام کردند و عملیات آسفالت را در تمام مناطق آغاز کردند و گفت که از محله ای که تیم های متروپولیتن وارد آن نشوند، رها نخواهند شد. شهردار آکتاش با یادآوری اینکه آنها 17 منطقه بورسا را ​​به طور کلی اداره می کردند، گفت: «کار ساخت پل در جاده کمربندی اینگول یک کار مداوم بود. ما گفتیم که تمام کارهای ناتمام بلافاصله تکمیل می شود. ساخت پل در جاده کمربندی احمد تورکل نیز تکمیل و شروع به بهره برداری شد. همچنین کار چیدمان میانه را نیز در مدت کوتاهی به پایان خواهیم رساند. ما گام به گام به سمت اهدافی که در ابتدای فصل در مورد حمل و نقل تعیین کرده ایم پیش می رویم.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*