پروژه خط تراموا Eminönü-Alibeyköy یک جایزه به ارمغان آورد

پروژه خط تراموا eminonu alibeykoy اعطا شد
پروژه خط تراموا eminonu alibeykoy اعطا شد

📩 08/11/2018 17:02

شهرداری متروپولیتن استانبول از سوی آکادمی پایداری شایسته دریافت 2 جایزه شناخته شد. پروژه "دفتر فناوری داخلی" که برای افزایش تولید داخلی و ملی اجرا شد و پروژه "خط تراموا Eminönü-Alibeyköy" که برای اولین بار در ترکیه با تغذیه مداوم انرژی از زمین انجام شد، جوایزی را به ارمغان آورد.

"جوایز کسب و کار پایدار" که امسال برای پنجمین بار توسط آکادمی پایداری برگزار شد، صاحبان خود را پیدا کرد. 5 موسسه، سازمان و شرکت از 14 دسته اصلی به مرحله نهایی راه یافتند. در نتیجه ارزیابی انجام شده توسط هیئت داوران که هر کدام در زمینه خود متخصص هستند، شهرداری کلانشهر استانبول در 77 شعبه مختلف جایزه دریافت کرد.

تولید داخلی به جای واردات
با دستور مولود اویسال شهردار شهرداری استانبول، İSKİ سال گذشته یک دفتر فناوری داخلی برای تولید و توسعه تجهیزات مورد نیاز با منابع داخلی و ملی ایجاد کرد. به این ترتیب، پروژه ای برای افزایش نرخ داخلی و ملی مواد مصرفی در کلیه حوزه های خدماتی، به ویژه آب آشامیدنی، فاضلاب، بهسازی نهرها، کارهای تعمیر و نگهداری در حال توسعه است. بنابراین، İSKİ با پروژه "دفتر فناوری داخلی" خود که به حفظ سرمایه کشور در کشور، افزایش اشتغال و توسعه فرصت های فناوری ملی ما کمک می کند، شایسته دریافت جایزه در رده "همکاری" تلقی شد.

این زندگی برای اولین بار در ترکیه خواهد بود
بخش سیستم‌های ریلی IMM با «پروژه ساخت خط تراموا، الکترومکانیکی و تدارکات خودرو Eminönü-Alibeyköy» برنده جایزه در بخش «نوآوری پایدار» شد. ساخت این پروژه که به گونه ای طراحی شده بود که بافت تاریخی را مختل نکند و به بناهای تاریخی آسیب نرساند، از ابتدای سال ۱۳۹۶ آغاز شد. این پروژه که با سیستم تامین انرژی پیوسته از زمین تهیه شده است، به عنوان یک کار خلاقانه برای اولین بار در ترکیه مورد توجه قرار می گیرد.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*