50 درصد از تقاطع غربی دیلواسی خوب است

پنجاه درصد تکمیل تقاطع دیلواسی غربی
پنجاه درصد تکمیل تقاطع دیلواسی غربی

📩 06/11/2018 18:52

اتحادیه شهرداری های جهان ترکیه (TDBB) و ابراهیم کارائوسمان اوغلو، شهردار شهرداری کوجایلی با روسای منطقه دیلواسی دیدار کردند. سرپرستان که از شهردار کاراوسمان اوغلو به خاطر خدماتی که به مرکز ولسوالی و روستاهای آن انجام داده تشکر کردند، همچنین نیازهای جدید شهروندان و افرادی را که شناسایی کردند بیان کردند. شهردار کارائوسمان اوغلو در این نشست در مورد پروژه های حمل و نقل گفت: 55 پروژه مناقصه شده و آغاز شده در سطح شهر به استثنای پروژه ای که در خط ساحلی Gebze OIZ-Darıca اجرا می شود، در مجموع 560 میلیون ارزش دارد و گفت: ساخت و ساز تقاطع غربی دیلواسی ما در این زمینه ادامه دارد. میزان تحقق فیزیکی پروژه از پنجاه درصد فراتر رفته است. این سرمایه گذاری تقریباً 16 میلیونی کمک زیادی به ورودی و خروجی منطقه دیلواسی ما خواهد کرد.

"مهترهای ما روی همه خدمات ما امضا دارند"
شهردار کارائوسمان اوغلو با بیان اینکه "محله ها و روستاهای ما در هر فرصتی با مختاران محترم ما که از مقامات دولتی فداکار و خودکفا هستند، گرد هم می آیند"، گفت: "کوجالی ما، ترکیه، چشم ماست. وظیفه ما این است که از شهر و کشور خود محافظت کنیم و اطمینان حاصل کنیم که این شهر با خیال راحت به سمت آینده حرکت می کند. در این وظیفه ما و مختارمان وظایف مهمی داریم. خوشبختانه، از سال 2004، ما پروژه های بسیار مفیدی را با مدیران خود انجام داده ایم. شهردار کارائوسمان اوغلو یادآور شد که سرپرستان کوچکترین سلول های دموکراسی هستند و گفت: «هر محله ای بافت منحصر به فرد خود را دارد. تمام خدمات ما توسط مختاران ما امضا شده است. اهالی محله که به صورت تک به تک و از طریق سرپرستان با آنها ملاقات کردیم، روی آثار ما امضای خود را دارند.

"ما به یادگیری شما ادامه خواهیم داد"
ابراهیم کارائوسمان اوغلو، شهردار کلانشهر، با تاکید بر اینکه خواسته ها و راهنمایی هایی که از سرپرستان در کارهایمان در سراسر کوجایلی دریافت می کنیم، اهمیت زیادی یافته است، گفت: "خواسته ها و راهنمایی های شما تعیین کننده خدمات ما است. ما در تمام کارهایمان در زیرساخت ها، خدمات اجتماعی، سرمایه گذاری های زیست محیطی، کارهای علمی با شما کار می کنیم. اگر زیرساخت های دورافتاده ترین خیابان هایمان را نوسازی کرده ایم، اگر آنها را از گل و خاک و خاک نجات داده ایم و به آسفالت کشیده ایم. این به لطف مختاران ماست. ما همچنان به شما گوش خواهیم داد.» این دیدار پس از تبادل نظر متقابل پایان یافت.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*