گورر از CHP: "راه خدمات دولتی باید به روی کارگران فارغ التحصیل دانشگاه TCDD باز شود"

کارگر tcdd فارغ التحصیل دانشگاه chpli gurer باید مسیر خدمات ملکی را دریافت کند
کارگر tcdd فارغ التحصیل دانشگاه chpli gurer باید مسیر خدمات ملکی را دریافت کند

📩 08/11/2018 16:30

اومر فتحی گورر، معاون حزب جمهوری خواه خلق (CHP) نیغده، یک پیشنهاد قانونی را آماده کرده است تا پرسنل فارغ التحصیل دانشگاهی که در وضعیت کارگر در راه آهن دولتی جمهوری ترکیه (TCDD) کار می کنند، به کادر کارمند دولتی منصوب شوند.

معاون حزب جمهوری خواه خلق (CHP) نیگده گورر، در پیشنهادی که به ریاست جمهوری بزرگ ملی ارائه کرده است، توجه خود را به این واقعیت جلب کرد که 573 فارغ التحصیل دانشگاه به عنوان کارگر در بدنه راه آهن دولتی جمهوری ترکیه (TCDD) کار می کنند. مجمع ترکیه (TBMM).

فارغ التحصیلان دانشگاهی باید در وضعیت کارکنان قرار گیرند

اومر فتحی گورر معاون نیغده یادآور شد که وی برای انتصاب پرسنل فارغ التحصیل دانشگاه در وضعیت کارگری به کادر کارمند ملکی، سوال کتبی ارائه کرده است تا وزارت حمل و نقل و زیربنا به آن پاسخ دهد. ما همچنین با تهیه یک طرح قانونی در این زمینه خواستار تنظیم قانون هستیم.»

پیشنهاد قانون اصلاح قانون مقامات دولتی

اومر فتحی گورر، معاون نیگده، در لایحه قانونی اصلاح قانون کارمندان دولت، گفت: «با پیشنهاد قانونی که ارائه کرده‌ایم، ترتیبات قانونی لازم برای انتصاب پرسنل فارغ‌التحصیل دانشگاه در TCDD و شاغل در باید در اسرع وقت نسبت به انتقال کارکنان به کارکنان خدمات ملکی و رفع مشکلات موجود در موسسه اقدام شود و در راستای حل آن مشارکت داشته باشد.

پیشنهاد قانونی ارائه شده توسط اومر فتحی گورر معاون نیغده به ریاست مجلس ملی بزرگ ترکیه به شرح زیر است:

منبع: www.kpsscafe.com.tr

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*